0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaMoto Kurye

Moto Kurye

Moto kurye evrak, paket, ilaç veya her türlü gönderinin en hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı ulaştırma yöntemidir. Kişi veya kurumların ihtiyaçlarına en hızlı şekilde ulaşma isteği her geçen gün artmaktadır. Günümüzde çoğu işlem internet üzerinden yapılmakta, pek çok sorunun çözümüne internet üzerinden ulaşılmaktadır. Örneğin alışveriş, resmi işlemler, müşteriye erişim gibi çoğu işlemde internet olmazsa olmaz durumdadır. Online bir hayat ihtiyaçlarımıza ulaşmayı hızlandırdığı gibi ulaşımın hızlanmasını da zorunlu kılmaktadır. Motorlu kuryeler tam da bu noktada hayatımıza dahil olmaktadır.

moto kurye

Moto Kurye Kullanmak Bize Ne Kazandırır?

Motosikletli kurye sistemi sayesinde şehir hayatının çok büyük sorunlarını kolayca aşmak mümkündür. Hem zaman ve iş akışı hem de gönderileriniz güvenliği açısından çok kıymetli avantajlar getirmektedir.

En önemlisi moto kuryeler trafik yoğunluğu nedeniyle aksayan işlerinizi size geri kazandırır. Araçla hareket etmenin imkansız olduğu zamanlarda motosikletle kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. İstanbul gibi gece gündüz yoğun bir trafiğin olduğu şehirde moto kuryeler en hızlı hareket yönetimidir. Gönderilerinizin hızlıca ulaşması yaşayabileceğiniz olumsuzlukların önüne geçer. Özellikle acil yetişmesi gereken ilaçlar veya yiyecek gibi bozulması muhtemel eşyalar için sıkça tercih edilmektedir.

Bir diğer önemli avantaj ise paket veya gönderilerin güvenliğidir. Motosiklet ile taşınması mümkün olan paketin sayısı da ağırlığı da sınırlıdır. Bu sayede paketin kırılması, kaybolması veya zarar görmesi ihtimali oldukça düşüktür. Bu durum çiçek, kıymetli eşyalar, kırılması muhtemel ürünlerin taşınmasında önemli bir avantajdır.

Tüm işlemlerin bire bir yürütülmesi de başka bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem gönderinin takibi hem de olası aksaklıkların kolayca giderilmesi mümkündür.

Normal kargo işlemlerinde mesai saatleri ve tatil günleri bizler için önemli bir sorundur. Mesai saatleri yüzünden kargoların teslimatında sık sık gecikmeler yaşanmaktadır. Moto kuryede böyle bir sıkıntı yoktur, nöbetçi motor kurye sistemi ile mesai saati sıkıntı aşılmaktadır. Moto kurye ile İstanbul içi ve yakın şehirlere gece gündüz aynı gün teslimat yapılmaktadır. Anadolu yakası moto kurye ve Avrupa yakası moto kurye hizmeti sürekli  hizmet vermektedir. Her iki yakanın tüm ilçelerinde günün her saatinde teslimat imkanı bulunmaktadır.

acil moto kurye

Farklı Hizmet Çeşitlerinden Yararlanın

Farklı hizmet çeşitlerimiz ile kişilerin ve kurumlar için en hızlı motor kurye çözümleri geliştirilmektedir. Standart gönderileriniz için Normal Kurye hizmetimiz kullanılmaktadır. Acil gönderiler için Ekspres Kurye hizmeti bulunmaktadır. Sadece tek bir gönderiye özel işlem yürütülen VIP Kurye hizmeti ise en hızlı hizmet türüdür.

Normal kurye gönderilerin ortak dağıtım yapıldığı fiyat olarak en uygun hizmet türüdür. Teslim alınan gönderiler belirli bir planlama dahilinde genellikle aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. İş yoğunluğu nedeni ile nadiren de olsa teslimatlar sonraki güne kalabilmektedir.

Ekspres Kurye acil olan gönderiler için planlanan dağıtım sistemidir. Planlama yapılırken benzer özelliklerdeki sınırlı sayıdaki gönderinin dağıtımı için özel planlama yapılmaktadır. Ekspres kurye gönderileri diğer gönderilere göre önceliklidir. Böylece gönderiler çok daha hızlı bir şekilde teslim edilebilmektedir.

Farklı bir hizmet türü ise 7/24 acil ilaç ihtiyaçlarında kullanabileceğiniz İlaç Kurye hizmetidir. İlaç kurye ile günün her saatinde ihtiyacınız olan ilaca ulaşmanız mümkündür.

VIP Kurye ise en hızlı teslimat yöntemidir. Tüm planlamalar gönderiye özel olarak yapılmaktadır ve teslimatlar adresten adrese şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede işlemler en kısa sürede ve sorunsuz şekilde tamamlanabilmektedir. VIP Kurye fiyatı diğer dağıtım türlerine göre biraz daha pahalıdır. Çok acil gönderiler, hassas veya özel ürünler için daha sık tercih edilmektedir.

Moto Kurye Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Sitemizden gönderi tutarını hesaplamak oldukça kolaydır. Öncelikle çıkış ve varış adreslerini girmeniz gerekmektedir. Daha sonra paket özellikleri ve almak istediğiniz hizmetleri seçerek kolayca hesaplama yapabilirsiniz. Tek tuşla onlarca kurye firmasına kısa sürede ulaşabilirsiniz.

moto kurye cagir

Nasıl kurye çağırabilirim?

Sistemimiz bireysel veya kurumsal müşterilerin pratik bir şekilde kurye ihtiyacını karşılaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Kurye çağırmak için kullanabileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır.

İlk olarak internet sitemiz üzerinden kolayca fiyat hesaplanabilmekte ve kurye çağır işlemi yapılabilmektedir.

  • Bir diğer yöntem 0 850 307 4 365 numaralı çağrı merkezimizi aramak. Çağrı merkezimizi aradığınızda temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.
  • Üçüncü olarak sitemiz üzerinde bulunan canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. Canlı destek üzerinden görüşeceğiniz temsilcilerimiz size gerekli desteği sağlamaktadır.
  • Son olarak Sizi Arayalım düğmesini kullanarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.