0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAvrupa Yakası Moto Kurye

Avrupa Yakası Moto Kurye

Avrupa Yakası Kurye Hizmet Bölgeleri

Avrupa Yakası moto kurye, evrak, paket ve kargo gönderimlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla yanınızdadır. Gönderiye uygun araçlar, uzman personeller ve yenilikçi yaklaşımı sektöre yön vermektedir. Tüm gönderilerin teslimatı şehrin her noktasına aynı gün yapılmaktadır. Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü tüm şehre İstanbul moto kurye hizmeti verilmektedir.

Güvenli ve hızlı teslimatın yanında kurye çağırmak da son derece kolay bir hale getirilmiştir. Kurye fiyat hesapla ve kurye çağır sistemi sayesinde tüm işlemler kolayca yapılabilmektedir. Çıkış ve varış adreslerini girdikten sonra gönderiye uygun en uygun güzergah belirlenmekte ve mesafe hesaplanmaktadır. Böylece teslimatla ile ilgili tüm bilgilere kurye çağırmadan ulaşmak mümkün hale gelmiştir.

Kurye çağırmak ise bir o kadar kolaydır. Birkaç bilgi girerek hızlıca talep oluşturulabilmektedir. Bu sayede dakikalarca telefonla müsait firma arama problemi ortadan kalmaktadır. Üyelik oluşturarak ise tüm gönderiler listelenebilmekte ve kontrol edilebilmektedir. Ek olarak üyelere özel indirim ve kampanyalardan da bulunmaktadır.

Oluşturulan talep sonrası çalıştığımız yüzlerce firmadan size en yakın olanı adresinize yönlendirilmektedir. Tüm gönderiler en kısa sürede teslim alınmakta ve işlemler kısa sürede tamamlanmaktadır.

Gönderilerin hızlı teslimatı kadar güvenlikleri de bir o kadar önemlidir. Çalıştığımız tüm firmalar uzun yıllardır sektörün içinde yer alan firmalardır. Gönderilerin tamamı şehre hakim ve işinde uzman kuryeler tarafından taşınmaktadır.

Ekonomik, hızlı, size özel ve acil kurye hizmet seçenekleri

Acil kurye ihtiyaçları, büyük gönderiler veya uzak mesafelere göre farklı hizmet seçenekleri sunulmaktadır. Ekonomik teslimat seçeneklerinin yanında hızlı veya özel gönderiler için de ayrıca hizmet alınabilmektedir.  Buna ek olarak büyük paketler veya şehir dışı teslimatlar için de farklı çözümler geliştirilmektedir. İzmit, Bursa, Tekirdağ, Yalova gibi şehirlere ekspres, vip veya arabalı kurye hizmeti verilmektedir.

Acil olmayan, gün içi teslimata uygun gönderiler için Avrupa yakası moto kurye hizmetimiz kullanılmaktadır. Çıkış adresinden alınan gönderi gün içerisinde uygun bir zaman diliminde teslim edilmektedir. Şehir içi gönderilerin yanında yakın şehirlere de teslimatlar genellikle gün içinde yapılabilmektedir. Nadiren yoğunluk yaşanan günlerde teslimat süreleri uzayabilmektedir.

Buna rağmen mesai saati  dışında teslimat yapılmaması gibi durum yoktur. Alıcı ve gönderici uygun olduğu sürece 7/24 moto kurye ekipleri teslimat yapılabilmektedir. Böylece gün içerisinde tüm teslimatlar tamamlanmaktadır.  Özellikle hassas ve acil olmayan gönderilerde kullanılan ekonomik bir çözümdür.

Daha hızlı teslimat, acil ve hassas gönderiler için ise Avrupa yakası ekspres kurye hizmeti kullanılmaktadır. Ekspres kurye hizmetinde yakın güzergahtaki gönderiler birlikte işlenmektedir. Ekspres teslimatlar diğer gönderilere göre öncelikli teslim edilmektedir.  Böylelikle işlemler normalden çok daha hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Mesafeye bağlı olarak değişse de genellikle teslimatlar 90 ile 120 dakika içerinde yapılmaktadır. Çok uzak mesafelerde veya çok yoğun anlarda nadiren de olsa süre uzayabilmektedir.

Çok acil ve en özel gönderileriniz için ise Avrupa yakası vip kurye hizmeti tercih edilmektedir. Vip kurye hizmeti gönderiye özel olarak planlanmaktadır. Çıkış adresinden alınan gönderiler en kısa yoldan direk varış adresine ulaştırılmaktadır. Teslimatın en hızlı gerçekleştiği hizmet türüdür. Teslimat süreleri genellikle 60 ile 75 dakika arasındadır. Ekspres kuryede olduğu gibi uzak mesafeler ve nadiren yoğun trafikten ötürü teslimat süreleri uzayabilmektedir.

Motosiklet ile taşınamayacak gönderiler için ise Avrupa yakası arabalı kurye seçeneği mevcuttur. Arabalı kurye ihtiyaçlarında müşteri temsilcilerimiz gönderi hakkında detaylı bilgi almaktadır. Alınan bilgi sonrasında gönderiye en uygun araç yönlendirmektedir. Gönderinin büyüklüğüne göre araç belirlenmektedir. Bununla birlikte hava ve gönderiye bağlı olarak üstü açık veya kapalı araçlar kullanılmaktadır.

İstanbul dışına yapılan gönderiler için de hizmet verilmektedir. Şehirler arası kurye hizmeti ile Türkiye’nin her noktasına gönderim yapılabilmektedir. Gönderinin durumuna motosiklet veya büyük araç ile gönderim yapılmaktadır.  Hatta uçak seçeneği ile ülke dışına gönderim yapma imkanı dahi bulunmaktadır. Şehir dışı gönderileri de tıpkı şehir içi teslimatları gibi adrese teslimat şeklindedir.

Avrupa yakası moto kurye çağırmak ve fiyat hesaplamak

Tüm Avrupa yakasından gönderim yapmak için online kurye çağır sistemini kullanabilirsiniz. Gerekli bilgileri girdiğinizde tüm fiyat seçeneklerini görmek mümkündür. Dilerseniz 0850 307 4 365 numaralı Avrupa yakası moto kurye çağrı merkezi aracılığı ile de kolayca kurye çağırabilirsiniz.

Avrupa Yakası Hizmet Bölgeleri