0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaArabalı Kurye

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye

Arabalı kurye, motosiklet ile taşınamayan gönderiler için sunulan hizmettir. Gerek bireysel gerekse kurumsal gönderilerin sorunsuz ve güvenli şekilde teslimatı için arabalı kurye oldukça kullanışlıdır. Özellikle büyük gönderilerin ulaştırılmasında sıkça tercih edilmektedir. Mağazadan yada internet üzerinden yapılan satılan ürünlerin teslimatında bu hizmetimiz kullanılmaktadır. İkinci el ürün pazarlarında satış yapan pek çok bireysel kullanıcı teslimat için bu yönetimi kullanmaktadır. İstanbul motor kurye ile şehir içi veya şehirler arası gönderim yapılabilmektedir. Genellikle gönderilerin teslimatı aynı gün içerisinde yapılabilmektedir.

Neden Arabalı Kurye İhtiyacı Duyarım?

Bunun en önemli nedeni belirli bir ağırlığın üzerindeki gönderilerin moto kurye ile gönderilememesidir. Aynı gün teslimat için en sık kullanılan yöntem moto kuryelerdir. Fakat fiziksel olarak büyük yada ağır gönderilerin motosiklet ile taşınması mümkün değildir. Bu tarz gönderilerde kargo kullanmak ise çok pahalı olmaktadır. Ayrıca kargoda teslimatlar bir kaç günü bulabilmektedir. Bununla birlikte özellikle büyük gönderiler taşıma esnasında veya araç değişimlerinde zarar görebilmektedir. Bireysel nakliyeci kullanmak ise güvenli teslimat için oldukça risklidir. Arabalı kuryeler hızlı, güvenli ve profesyonel bir taşıma için en uygun yöntemdir.

Bana ne kazandırır?

Öncelikle arabalı kurye ile İstanbul içi veya yakın şehirlere tüm ürünlerin aynı gün teslimat sağlanmaktadır. Özellikle İstanbul içi en güvenli ve hızlı kargo yönetimi olması arabalı kuryelerin en cazip özelliğidir. Trafik, iş yoğunluğu veya ürünün teslim alındığı saat nedeni ile nadiren teslimatlar ertesi güne kalabilmektedir. Farklı şehirlere yapılan gönderimler için şehirler arası kurye hizmetimiz kullanılmaktadır. Uzak şehirlere yapılan teslimatlar için süre değişebilmektedir.

Gönderinizin özellikleri baz alınarak en uygun araçla taşıma yapılmaktadır. Ürünün büyüklüğüne göre kapalı veya açık araç tercih edilmektedir. Araç gönderilirken hava durumu da dikkate alınmakta en uyun araç kullanılmaktadır. Doğru araçlar ile taşıma yapmak gönderinin taşıma esnasında zarar görme riskini azaltmaktadır.

Araca yüklenen gönderi sadece teslimat adresinde indirilmektedir. Araçtan araca aktarma yapılamaması ürünün güvenli teslimatı açısından önemlidir. Kargo ile gönderim yapıldığında dağıtım merkezleri kullanıldığı için ürünler birkaç kez araç değiştirmektedir. Özellikle büyük gönderiler bu indirme ve yükleme işlemleri esnasında zarar görebilmektedir.

Gönderiye en uygun araçlar kullanıldığından dolayı genellikle araca yüklenen gönderi adeti de sınırlıdır. Çok büyük araçlarla çok sayıda gönderinin aynı anda taşınması oldukça risklidir. Gönderilerin birbirine zarar verme olasılığı oldukça yüksektir. Sınırlı sayıda gönderi bu riski en aza indirmektedir.

Taşıma işlemini yapan tüm personeller şehre çok hakim ve işlerinde uzmandır. Bu sayede teslimatlar en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Arabalı kurye hizmet seçenekleri var mıdır?

Normal dağıtım, Ekspres kurye ve VIP kurye gibi farklı kurye hizmetleri bulunmaktadır. Müşterilerimiz teslimatın süresi veya maliyetler dikkate alarak kendisine en uygun hizmet türünü tercih edebilmektedir.

Normal kurye zaman sorunu olmayan teslimatlar için kullanılmaktadır. Diğer hizmet türlerine göre maliyet açısından çok daha uygundur. İl içi teslimatlar genellikle aynı gün yapılmaktadır. Diğer gönderilerin durumuna göre planlama yapılarak en kısa sürede işlem tamamlanmaktadır.

Ekspres kurye normal dağıtıma göre daha acil teslim edilmesi gereken gönderiler için tercih edilmektedir. Genellikle benzer özelliklere ve yakın güzergaha sahip diğer kargolarla birlikte işlem yapılmaktadır. Gönderi öncelikli olarak işleme alınır ve en kısa sürede teslimat gerçekleştirilmektedir.

Vip kurye hizmeti ise gönderinin tek başına işleme alındığı hizmet türüdür. Vip kurye tercih edildiğinde adresten alınan gönderi duraksız olarak teslimat adresine ulaştırılmaktadır. Diğer hizmet türlerine göre biraz daha pahalı olmasına rağmen en hızlı ve güvenli teslimat yöntemidir.

Fiyatı nasıl öğrenebilirim?

Gönderi maliyetini hesaplamak ve kurye çağırmak için sitemizde bulunan aracı kullanabilirsiniz. Çıkış ve varış adreslerini girerek toplam mesafeyi hesaplamak mümkündür. Paketininiz yaklaşık ağırlığı ve tercih ettiğiniz hizmet türünü seçerek kolayca gönderi maliyetini hesaplayabilirsiniz. Kurye çağır düğmesi ile sistemde kayıt oluşturduğunuzda işlemleriniz en kısa sürede başlatılacaktır.

Kurye çağırma yöntemleri nelerdir?

  • En kolay yöntem sitemizde bulunan aracı kullanmaktır. Gerekli bilgiler girilip, istenen özellikler seçildikten sonra sitemde kayıt oluşturabilmektedir. En kısa sürede kaydınız işlenerek kuryeniz sizinle iletişime geçecektir.
  • 0 850 307 4 365 numaralı çağrı merkezimizi arayarak da kurye çağırmak mümkündür. Temsilcilerimiz ile görüşerek her türlü soruya yanıt bulma ve kurye kaydı oluşturmak mümkündür.
  • Bir diğer yöntem sitemizde bulunan canlı destek bölümünü kullanmaktadır. Canlı destek üzerinden temsilcilerimiz ile görüşüp kolayca kayıt oluşturulabilmektedir..
  • Temsilcilerimizin sizi aramasını isterseniz Sizi Arayalım düğmesini kullanabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi bıraktığınızda en kısa sürede size temsilcilerimiz tarafından size ulaşılacaktır.