0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaSık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

TAŞIMA BİLGİLERİ

Taşıma süreci ile ilgili sık sorulan sorular

Yasa gereği taşınması mümkün olmayan şeyler(canlı hayvan, patlayıcı, yasa dışı ürünler, silah vb.) dışında dilediğiniz  her şeyi gönderebilirsiniz.

Evet. Motosikletle fiziksel olarak büyük ürünleri taşımak mümkün değildir. Güvenli bir taşıma için gönderi uygun olmalıdır.

Endişe etmenize gerek yok. Büyük gönderiler arabalı kuryeler aracılığı ile taşınabilmektedir. Gönderinizin özelliğine uygun bir araç ile taşıma yapılmaktadır.

Maalesef hayır. Şimdilik gönderi adresi sadece İstanbul olabilmektedir. Bununla birlikte çıkış adresi İstanbul olduğu sürece istediğiniz tüm şehirlere gönderim yapılabilmektedir.

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödeme işlemleri ile ilgili sık sorulan sorular​

EFT / Havale, Kapıda ödeme veya Kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz gönderinizi alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 

GÖNDERİ BİLGİLERİ

Gönderi durumu ile ilgili sık sorulan sorular

Normal şartlar altında tüm teslimatlar bir kaç saat içerisinde yapılmaktadır. Yoğunluk, hava durumu gibi etkenlere göre teslimat sürelerinde farklılıklar oluşabilmektedir. Çok acil kurye ihtiyaçları için ekspres veya vip hizmet seçenekleri tercih edilmektedir. Bu şekilde gönderinin  teslimat süresi oldukça kısalmaktadır.

Pazar günleri dahil 7 gün 24 saat kurye hizmeti verilmektedir. Acil ihtiyaçlar için gece ve mesai saatleri dışında nöbetçi moto kurye personelleri bulunmaktadır. Bu şekilde günün her saati gönderim yapılabilmektedir.

Evet. Alıcı müsait oluğu sürece günün her saati teslimat yapılmaktadır. Aynı şekilde Pazar günleri de gönderiler teslim edilmektedir.

Göndericinin veya alıcının talebi doğrultusunda gönderinin alış ve teslimat süreleri belirlenmektedir. İstenilen gün ve saatte gönderinin alınmaktadır. Yine aynı şekilde istenilen gün ve saatte adrese teslimat yapılmaktadır. 

Acil yada çok acil gönderiler için de çözümümüz var. Ekspres veya vip moto kurye seçenekleri ile paketiniz dakiklar içinde adresine ulaşır.