0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaŞehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Moto Kurye

Şehirler arası kurye, İstanbul dışına kurye ve kargo gönderimi için sunulan hizmettir. Şimdilik çıkış ili İstanbul olmak şartıyla tüm illerimize gönderim yapma imkanı bulunmaktadır. Gönderinin özelliklerine uygun araçlar kullanılarak teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir. Kullanıcılarımız Ankara, Bursa, Antalya, İzmir illerimiz başta olmak üzere pek çok şehrimize kurye gönderimi için şehir dışı kurye hizmetini kullanmaktadır.

Gönderilerin güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslimatı kurye ve kargo işlemlerinde en önemli kısımdır. Paket veya gönderi zarar görmeden en kısa sürede adresine ulaştırılmalıdır. Hassas veya kıymetli eşyaların  taşınması kurye ile çok daha güvenlidir. Özellikle acil gönderilerin teslimatı normal kargolara göre çok daha hızlıdır.

Avantajları Nelerdir?

En önemli avantajlarından biri taşıma sırasında moto kurye gibi aktarma yapılmamasıdır. İşlemlerin direk adresten adrese gerçekleştirilmesi gönderinin güvenliği açısından önemli bir ayrıcalıktır. Normal kargo taşımacılığında paketler defalarca araçtan araca aktarılmaktadır. Bu sırada gönderiler zarar görmekte veya kırılmaktadır. Aktarma sırasındaki bir diğer risk ise gönderinin kaybolmasıdır. Kurye ile taşımada bu riskler minimum seviyelere inmektedir.

Bir diğer avantaj ise gönderilerin direk adrese ve alıcıya teslim edilmesidir. Şubeye ve farklı bir dağıtım merkezine teslimat söz konusu değildir. Gönderiyi teslim almak için sizin herhangi bir yere gitmenize ihtiyaç kalmamaktadır. Şube veya teslimat noktalarında gönderinin zarar görmesi riski ortadan kalkmaktadır.

Tüm işlemler mümkün olan en az sayıda kişi ile yürütülmektedir. Bu durum olası aksaklıkların giderilmesi açısından fayda sağlamaktadır. Hiç istemesek de bazen çeşitli sıkıntılarla karşılaşmaktayız. Sıkıntı yaşandığında az sayıda kişi olduğu için çözüm de hızla gerçekleştirilebilmektedir.

Taşıma işleminde kullanılan araçların gönderinin özelliklerine göre belirlenmesi de riskleri azaltan bir faktördür. Büyük araçlarla çok sayıda kargonun aynı anda taşınması gönderilerin zarar görmesine neden olmaktadır.

Özetle şehir dışına paket gönderirken kurye kullanmak pek çok açıdan avantajlar getirmektedir. Şehirler arası kurye fiyatı hesaplamak için sitemizde bulunan aracı kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.