0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaKurye 365 Nasıl Çalışıyor

Kurye 365 Nasıl Çalışıyor

Kurye365 nasıl çalışıyor? Kurye365 şehrin her bölgesinde onlarca firma ile işlemlerini yürütüyor. Tamamı deneyimli ve tecrübeli kuryeler ile adresinden alınan gönderiler aynı gün içinde teslim ediliyor. Hazırlanan kurye çağırma sistemi sayesinde ise işlemler kolayca tamamlanıyor. Böylece telefonda dakikalarca uygun kurye arama sorununu da ortadan kaldırıyor. Haritalar ile çalışa sistem kullanıcıya mesafe, güzergah gibi tüm bilgileri de paylaşıyor. Fiyat hesaplama sistemi ile her gönderimde farklı fiyat veya kuryeden kuryeye değişen fiyat da olmuyor. Kurye365 hem işlemleri hızlandırıyor hem de ücreti hesaplayıp sürprizleri ortadan kaldırıyor.

Adrese kurye talebi için bir kaç tıklama yeterli oluyor

Birkaç dakika içinde kolayca talep oluşturmak ve kurye çağırmak mümkün.  Hazırlana sistem kullanıcıların tüm işlemleri kolayca yapmasına olanak sağlıyor.  Gönderi teslim edilene kadar sürekli takip ediliyor.

kurye365 nasıl çalışıyor adım 1

Çıkış ve Varış Adreslerinin Girilmesi

İlk olarak çıkış ve varış adreslerinin girilmesi gerekmektedir. Sistem haritalardan faydalanarak çalışmaktadır (Bir nevi navigasyon gibi düşünebilirsiniz). Yani işletme adı, sokak veya site adı gibi haritalara kayıtlı herhangi bir bilgi ile adres kolayca bulunabilmektedir. 

Güzergahın Tespit Edilmesi

Çıkış ve varış adresleri girildikten sonra sistem otomatik olarak en kısa ve en hızlı güzergahı belirler. Bu kısımda trafik yoğunluğu, ücretli yollar, yol yapım çalışmaları gibi anlık veriler de dikkate alınmaktadır. Bu nedenle aynı adreslere farklı zamanlarda farklı güzergahlar belirlenebilmektedir.

kurye365 nasıl çalışıyor adım 2
kurye365 nasıl çalışıyor adım 3

Gönderi Özelliklerinin Seçilmesi

Güzergah belirlendikten sonra sistem gönderinize ait özellikleri seçmenizi ister. Burada gönderinin ağırlığı, taşınacağı araç veya aciliyet durumu belirlenmelidir. Gönderi özelliklerinin doğru seçilmesi işlemlerin eksiksiz ve sorunsuz tamamlanmasını sağlamaktadır. Kullanıcı tarafından yapılan seçimlere göre teslimat süresi ve fiyat belirlenmektedir. Aynı zamanda istenirse çıkış ve varış adresi için detaylı bilgilerde girilebilmektedir.  Örneğin alıcı adı, telefon veya iletişim bilgilerini yazmak mümkündür.

Özet Bilgilerin Kontrol Edilmesi

Girdiğiniz adresler, kurye özellikleri ile ilgili seçimler ve ödeme tutarı özet bölümünde görüntülenmektedir. Burada gönderiye ait tüm bilgiler  bulunmaktadır. Herhangi bir yanlışlık yok ise “kurye çağır” düğmesi tıklanarak bir sonraki adıma geçilmektedir.

kurye365 nasıl çalışıyor adım 4
kurye365 nasıl çalışıyor adım 5

Gönderici Bilgilerinin Girimesi

İşlemlerin eksiksiz tamamlanması için göndericinin adı, soyadı ve iletişim bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı zamanda kurye iletilmek istenen özel bir not var ise bu bölümde girilebilmektedir. Örneğin gönderinin alım saati veya teslimatın yapılmasını istenen saat girilebilmektedir.

Ödeme Yönteminin Belirlenmesi ve Gönderinin Onaylanması

Son olarak ödeme yöntemi seçilmektedir. Şimdilik iki farklı ödeme yöntemi mevcuttur. EFT / Havale / FAST veya Kapıda Ödeme ile ödeme yapılabilmektedir. EFT / Havale / FAST ile yapılan ödemelerde gönderi talebinden hemen sonra kullanıcıya hesap bilgileri whatsApp üzerinden veya SMS olarak gönderilmektedir. Kapıda ödeme yönteminde gönderi alım sırasından veya teslimat anında ödeme yapılabilmektedir. 

Tüm bilgiler girildikten sonra onay verilerek kurye talebi oluşturulmaktadır. “Gönderiyi Onayla” düğmesi tıklandığında gönderiniz sisteme eklenmektedir. Aynı zamanda kullanıcı e-posta ve SMS ile bilgilendirilmektedir.

kurye365 nasıl çalışıyor adım 6

Kuryenin Yönlendirilmesi

Oluşturulan tüm talepler kısa süre içerisinde işleme alınmaktadır.  Kurye365 şehrin her bölgesinde onlarca kurye firması ile çalışmaktadır. Kurye talepleri en yakın ve en müsait kurye firmasına yönlendirilmektedir. Böylece gönderi kısa sürede teslim alınmaktadır.

Taşıma ve Teslimat

Gönderiler yıllardır sektörde hizmet veren profesyonel kuryeler tarafından taşınmaktadır. Teslim alınan paketler kullanıcı tercihlerine göre en uygun zaman diliminde teslimat noktasına ulaştırılmaktadır. Teslimat süresi gönderi özelliklerine göre değişmektedir. Tüm gönderiler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Çok daha acil teslimat gerektiren durumlar için ise Ekspres Kurye ve Vip Kurye hizmetleri mevcuttur. Çok nadiren de olsa yaşanan bazı sorunlar nedeniyle gönderi teslimatları farklı günlere kalabilmektedir.

Güvenilir Kurye Hizmeti