0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto Kurye

Anadolu Yakası Moto Kurye

Anadolu Yakası Moto Kurye

Anadolu Yakası moto kurye servisi evrak, paket veya diğer gönderilerinizi güvenle adresine ulaştırmaktadır. Şehrin en ücra köşesine dahi tüm gönderiler en kısa sürede teslim edilmektedir. Pazar günleri dahil 7 gün 24 saat acil moto kurye hizmetiyle ihtiyacınızın olduğu her an yanınızdadır. Kurye çağırmak ve gönderi yapmak ise son derece kolaydır. Üstelik kurye fiyat hesaplama sistemi sayesinde hiç bir sürprize de yer yoktur. İster online olarak isterseniz telefonla kolayca adrese kurye çağırmak mümkündür.

Çalıştığımız tüm moto kurye firmaları yıllardır sektörün içerinde yer alan firmalardır. Tümü deneyimli, işinde uzman ve şehri çok iyi bilen motosikletli kuryelerdir. Teslimatların eksiksiz ve doğru şekilde tamamlanması bizim için çok önemlidir. Bu yüzden taşıma işlemleri daima uzman kurye personelleri tarafından yapılmaktadır.

Anadolu Yakası moto kurye hizmetinin en önemli avantajlarının başında ise fiyat hesaplama sistemi gelmektedir. Bu sistem sayesinde çıkış ve varış adreslerini girerek kolayca kurye çağırmak mümkündür. Sistem üzerinden kurye özellikleri ihtiyaca göre özelleştirilebilmektedir. Mesafe ve kurye ücreti de otomatik olarak hesaplanmaktadır. Üstelik ücretsiz üye olarak daha önce yapılan tüm işlemleri de takip etmek mümkündür. Aynı zamanda üyelere özel indirim ve avantajlı hizmet seçenekleri bulunmaktır. Ödemeler de Havale, EFT veya Kapıda Ödeme şeklinde gerçekleştirilebilmetedir. 

Anadolu yakası moto kurye ile tüm ilçelerden günü her anı gönderi yapılabilmektedir. Talebinizi kaydeder etmez en yakın ve müsait kurye adresinize yönlendirilmektedir. Özellikle İstanbul’da yaşanan sorunlardan biri semte hizmet veren firma bulabilmektir. Böylece telefonda dakikalarca müsait kurye arama sorununu da yaşanmamaktadır. Tüm işlemler hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Her ihtiyacınıza uygun kurye seçenekleri ile karışıklıklara son!

Anadolu Yakası Hızlı Kurye

Acil olmayan, gün içerisinde teslimatı uygun gönderiler için Anadolu yakası moto kurye hizmeti. Standart motor kurye hizmetimiz tüm Anadolu yakası ilçelerinde bulunmaktadır. Paketinizi teslim almak üzere size en yakın kurye yönlendirilmektedir. Standart dağıtımda teslimat süreleri yoğunluğa göre değişebilmektedir.

Yoğun olmayan günlerde birkaç saat içerinde teslimatlar yapılmaktadır. Fakat yoğunluğun fazla olduğu günlerde teslimat süreleri kısmen uzayabilmektedir. Büyük bir aksilik yaşanmadığı müddetçe tüm şehir içi kurye teslimatları aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Yoğunluktan etkilenmeden hızla ulaşması gereken gönderiler için Anadolu yakası ekspres kurye hizmeti. Ekspres moto kuryeler paketlerin teslimatlarını özel bir planlama ile yapmaktadır.

Sadece yakın mesafelerdeki veya güzergah üzerindeki paketler bir arada taşınmaktadır. Bu sayede gönderinin teslimatı çok daha hızlı şekilde yapılabilmektedir. Ekspres Moto Kurye hizmetinde gönderilerin teslimatı 90 ile 120 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Uzak mesafelerde nadiren de olsa teslimat süreleri artabilmektedir.

Sadece sizin gönderinize özel süper hızlı Anadolu yakası vip kurye hizmeti. Motosikletli vip kurye hizmeti gönderiye özel olarak planlanmaktadır. Genellikle acil kurye teslimat işlemleri için tercih edilmektedir. Paket en kısa sürede sizden alınarak başka bir adrese uğramadan teslimatı yapılmaktadır. Bu yüzen teslimat süresi en kısa olan hizmettir. Teslimatlar genellikle 60 ile 75 dakika içerisinde yapılmaktadır. Ekspres kuryede olduğu gibi uzak mesafelerde teslimat süresi uzayabilmektedir. Fakat teslimat olası en kısa zaman diliminde yapılmaktadır.

Büyük veya ağır gönderiler için Anadolu yakası arabalı kurye hizmeti. Arabalı kurye hizmeti, motosiklet ile taşınamayacak ebat veya ağırlıktaki gönderler içindir. Arabalı kurye hizmetinde gönderinin özelliklerine göre araç yönlendirmesi yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerimiz gerekli bilgileri alarak en uygun aracı yönlendirmektedir. Şehir içi veya şehir dışı her bölge için arabalı kurye hizmeti verilmektedir.

İstanbul ile sınırlı kalmayın !

Gönderi yapabileceğiniz alan sadece İstanbul içi ile sınırlı değil. Gebze, Çayırova ve Darıca ilçeleri Anadolu Yakası moto kurye hizmet bölgesi kapsamındadır. İzmit, Sakarya, Bursa veya yakın şehirler için de şehirler arası moto kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz uçak kurye hizmetiyle de ülkenin en uzak köşesine hatta ülke dışına dahi gönderim yapılabilirsiniz.

Anadolu yakası kurye hizmet fiyatları için hesaplama fiyat sistemini kullanın

Moto kurye fiyat hesaplama sitemi sayesinde gönderinizin kaç lira tutacağını hesaplayabilirsiniz. Gönderinin çıkış ve adreslerini girdikten sonra gönderi özelliklerini seçmeniz yeterli. Sistem en uygun güzergahı belirleyerek otomatik olarak mesafe ve fiyat hesaplaması yapmaktadır. Böylece kolayca gönderi tutarını öğrenip işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. 

Soru, İstek Ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz