0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAvrupa Yakası Moto KuryeZeytinburnu Moto Kurye

Zeytinburnu Moto Kurye

Zeytinburnu moto kurye

Zeytinburnu moto kurye hizmetlerimiz günlük yaşantınızda kuryeye ihtiyaç duyduğunuz her an iş temponuza yetişebilmeniz için sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Yetiştirilmesi gereken teslimatlarınız, önemli evraklarınız ve acil gönderileriniz için dilediğiniz an motorlu kurye hizmeti alabilmeniz Kurye365 ile mümkün. Kıymetli doküman, hediyeleriniz, hazır gıda ve diğer paketlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tam yerlerine ulaştırıyoruz.

Dilediğiniz saatte 7/24 ve dilediğiniz her noktada gönderilerinizi firmamız garantisi ile Zeytinburnu kurye çalışanlarımızla güvenle taşıyoruz. Üstelik her türlü teslimat ihtiyaçlarınıza uygun kurye hizmet modelimiz bulunmaktadır.

Zeytinburnu Ekspres Motorlu Kurye

Zeytinburnu ekspres kurye hizmetimiz acil olan hızlı teslimatlarınız için tercih edebileceğiniz bir kurye hizmeti türüdür. Gönderinizin gün içinde acil olarak teslim edilmesi gerekiyorsa ekspres kurye ile öncelik sırasına alınır ve belirttiğiniz saatlerde hedef adrese ulaştırılır.

Motorlu kurye hizmetlerimiz; Motorlu kurye personellerimiz trafik yoğunluğundan en az etkilenecek şekilde yol güzergahı seçerler ve trafikte zaman kaybetmezler. Bu şekilde gönderileriniz güvenle ve tam vaktinde hedefe ulaştırılır. Teslim alınan her paket herhangi bir hasar ya da zarara uğramadan garantili bir şekilde teslim edilir. Her ihtiyaca uygun şehir içi ve şehirler arası kurye hizmet modelimiz bulunmaktadır.

Zeytinburnu Arabalı Kurye

 Zeytinburnu arabalı kurye hizmeti ile motorlu kuryelerin taşıyamayacağı her teslimatınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Arabalı kuryeler motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde bulunamayabilir. Moto kuryelere kıyasla arabalı kurye bulmak daha zordur. Ancak Kurye365  günün her saatinde arabalı kurye ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayacak bir sistem ile çalışmaktadır. Hizmet talepleriniz doğrultusunda, kuryelerimiz adreslerinizden paketleri teslim aldıktan hemen sonra teslimatın gerçekleştirileceği trafik yoğunluğuna göre bir rota belirleyerek teslimatların tam vaktinde gerçekleştirilmesini sağlar.

Araçlı kurye hizmetlerini büyük ve hassas gönderiler için tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra toplu teslimat durumlarında da arabalı kuryeler sizler için büyük avantaj sağlar. İster sitemiz üzerinden ister çağrı merkezimizden teslimat başı maliyetinizi hesaplayabilir, teslimat süresini ayarlayabilirsiniz. Böylelikle beklenmedik fiyatlandırmalar ile karşılaşmazsınız.

Zeytinburnu Vip Kurye

Zeytinburnu vip kurye acil teslimatlarınız için sunulan özel bir kurye hizmetidir. Taşımacılık sektöründe vip kuryenin her geçen gün kullanım alanı genişlemekte ve bu hizmete talep giderek artmaktadır. Vip kurye ile özel gönderileriniz için gereken tüm hassasiyet ve özen gösterilmektedir. Ayrıca bu hizmet modelinde, kuryeler kişiye özel tahsis edilmekte ve başka hiçbir adrese uğramadan yalnızca tek gönderinin teslimatı sağlanmaktadır. Bu özel hizmet, en hızlı kurye hizmeti olarak da tercih edilir.

Zeytinburnu Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Zeytinburnu şehirler arası moto kurye ve araçlı kurye hizmetlerini bir tıkla sizlere alabilirisiniz. Zeytinburnu ve çevre semtlerden İstanbul’un herhangi bir bölgesine bir gönderiniz var ise teslim alabilir ya da semtten yapacağınız şehirler arası gönderilerinizi çevre illere çok kısa sürelerde ulaştırabiliriz. Ayrıca uzak bölgeler ve uluslar arası gönderiler için uçak kurye hizmetimiz de bulunmaktadır.

Zeytinburnu Moto Kurye Fiyatları

Moto kurye fiyatları belirlenirken alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimatın yapılacağı zaman aralığı, gönderinin ağırlık ve boyutuna göre teslimat maliyetleri değişiklik göstermektedir. Sistemimiz üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görebilirisiniz. Bunun için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz ve hizmet çeşidi seçmeniz yeterlidir.

Zeytinburnu Moto Kurye Nasıl Bulurum?

İstanbul’un tüm semtlerinden ve Zeytinburnu’ndan 0850 307 43 65 numaralı çağrı merkezimizden 9:00-18:00 arası hizmet alabilir ya da 7/24 online kurye çağır sistemi ile dilediğiniz her an kuryeye erişim sağlayabilirsiniz.