0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAvrupa Yakası Moto KuryeSarıyer Moto Kurye

Sarıyer Moto Kurye

Sarıyer moto kurye

Sarıyer moto kurye hizmetlerimiz ile tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek altyapı ve ekip sayısına sahip tam donanımlı teslimat araçları ile ön plana çıkan bir firma olarak sektörde öncü isimler arasında yer almaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerinde aktif olarak kurye hizmeti veren firmamız, farklı birçok kurye hizmet modeli ile her türden kurye ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Sarıyer acil moto kurye hizmetleri ile 7/24 hafta sonu, tatil günleri ve gece saatlerinde, mesai saatleri dışında tüm resmi tatiller de dahil kesintisiz olarak kurye hizmeti sağlamaktayız. Çağrı merkezimizi 09:-18:00 saatleri arasında arayarak size en uygun hizmeti seçebilir, hızlı ve güvenilir kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sürecin her anında sizlere gereken tüm desteği ve bilgilendirmeyi sağlayacaktır. İhtiyaçlarınıza en uygun kurye hizmet modeline erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İstanbul Sarıyer Moto Kurye Nasıl Çağırılır?

Sarıyer moto kurye hizmetlerimiz, basit ve etkili bir işleyiş dahilinde çok hızlı bir şekilde müşterilerimize sağlanmaktadır.  İlk olarak bizlerle iletişime geçen müşterilerimizi dinleyerek, teslimat ihtiyaçlarını belirlemekteyiz. Ardından ihtiyaçlarına en uygun moto kurye firması ile seri bir şekilde irtibat kurarak bu ihtiyaçlarınızı iletmekteyiz. Çok kısa bir sürede adresinize talepleriniz doğrultusunda kurye personelimizi yönlendirmekteyiz.

Ayrıca çağrı merkezimiz dışında web ara yüzümüzde yer alan Sarıyer online kurye çağır sistemimiz ile 7/24 kesintisiz kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Kurye365 olarak Sarıyer kurye  ihtiyaçlarınızda gönderilerinizin acil teslimat durumunu dikkate alarak farklı moto kurye hizmetlerini sunmaktayız. Günümüz koşullarında en yenilikçi gelişmiş ve tam donanımlı araçlar ile kurye hizmetleri çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sarıyer Kurye Hizmetlerimiz

Sarıyer kurye hizmetlerimiz, Sarıyer ve İstanbul’un tamamını kapsamaktadır. Tüm gönderileriniz konumunuz her neresi olursa olsun direkt kapınızdan teslim alınır ve hedef adreslere ulaştırılır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda şehir içi, şehirler arası ve hatta uluslar arası teslimatlarınızı gerçekleştirebilmeniz adına birçok farklı kurye hizmet modeli sağlamaktayız.

Kuryelerinizin normal zamanından çok daha kısa sürede ulaşması için gönderileriniz taşımacılık kurallarına uygun bir şekilde paketlenerek hazırda bekliyor olmalıdır. Sarıyer ekspres kurye hizmetimizden acil gönderileriniz için yararlanabileceğiniz bir hızlı teslimat hizmetidir. Sizlere en yakın kuryeyi yönlendirmekte ve teslim etmeniz gereken paketlerinizi öncelik sırasına göre teslim etmekteyiz. Express kurye olarak adlandırılan bu kurye hizmet modeli çok kısa bir sürede evrak ya da eşyalarınızı adresinizden alıp istenilen adrese hızlı bir şekilde teslim etmektedir.

Sarıyer vip kurye hizmetlerimiz acil durumlarda gönderilerin güvenilir, hızlı ve seri bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir kurye hizmetidir. Trafik gibi sorunları ortadan kaldırarak acil evrakları, medikal ürünleri, bozulması muhtemel gıda ve hazır yiyecekleri çok kısa bir sürede teslim etmekteyiz. Bu kurye hizmetinde kullanılan motorlu araçlar tam donanımlı olup diğerlerine göre daha hızlıdır. Ayrıca Vip kurye sürücüleri de her bölgeye hakim tecrübeli kişilerdir.

Sarıyer Şehirler Arası Kurye Çağır

Sarıyer semtinin her bir bölgesinden şehirlerarası teslimatlarınızı gerçekleştirmek üzere kurye hizmeti talebinde bulunabilirisiniz. Çevre iller için arabalı kurye hizmetlerinden faydalanabilir, uzak şehirler ile ülkeler arası gönderimlerinizde uçak kurye tercihinde bulunabilirsiniz. Tüm hizmetlerde gönderileriniz özel olarak kapınızdan alınır ve teslim edilmek üzere yola çıkarılır. Ayrıca uzak bölgeler ve yurtdışına teslimatı yapılacak gönderiler için Sarıyer uçak kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sarıyer moto kurye hizmetlerine erişim web sitemiz ile çok kolay. İnternet sitemiz üzerinden 7/24 moto kurye çağırmak mümkündür. Ayrıca 0850 307 4 365 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla da kurye hizmet taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. 9:00- 18:00 saatleri arasında çağrı merkezimize ulaşabilir, ekip arkadaşlarımızla detaylı görüşme sağlayabilirsiniz.