0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAvrupa Yakası Moto KuryeGaziosmanpaşa Moto Kurye

Gaziosmanpaşa Moto Kurye

Gaziosmanpaşa moto kurye

Gaziosmanpaşa moto kurye hizmetlerimiz gündelik koşuşturmaca içinde ve yoğun iş temposunda firma ve şahıslar için çözüm ortağı olmaktadır. Yetiştirilmesi gereken önemli evrak ve diğer acil gönderiler için istenilen, ihtiyaç duyulan her an kurye hizmeti alınmasını mümkün kılıyoruz. Önemli evraklarınız, hediyeleriniz ve paketlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tam vaktinde hedef konumlara ulaştırabilirsiniz.

Dilediğiniz saatte ve dilediğiniz her noktada gönderilerinizi firmamız garantisi ile Gaziosmanpaşa kurye hizmetlerimiz ile güvenle taşıyoruz.

Gaziosmanpaşa Motorlu kurye Hizmetlerimiz

Kurye365 olarak Gaziosmanpaşa kurye  ihtiyaçlarınızda gönderilerinizin aciliyetini ve durumunu dikkate alarak farklı motor kurye hizmetlerini sunmaktayız. Günümüz koşullarında en yenilikçi gelişmiş ve tam donanımlı araçlar ile kurye hizmetleri çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kuryelerinizin normal zamanından çok daha kısa sürede ulaşması için Gaziosmanpaşa ekspres kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere en yakın kuryeyi yönlendirmekte ve teslim etmeniz gereken paketlerinizi öncelik sırasına göre teslim etmekteyiz. Express kurye olarak adlandırılan bu kurye hizmet modeli çok kısa bir sürede evrak ya da eşyalarınızı adresinizden alıp istenilen adrese hızlı bir şekilde teslim etmektedir.

Gaziosmanpaşa Vip Kurye hizmetlerimiz acil durumlarda gönderilerin en güvenli, hızlı ve seri bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir moto kurye hizmetidir. Trafik gibi sorunları ortadan kaldırarak acil evrakları, medikal ürünleri, bozulması muhtemel gıda ve hazır yiyecekleri çok kısa bir sürede teslim etmekteyiz. Vip kurye olarak adlandırılan bu hizmette 45-60 dakika arasında adreslere hızlıca teslimat yapılır. Bu kurye hizmetinde kullanılan motorlu araçlar tam donanımlı olup diğerlerine göre daha hızlıdır. Ayrıca Vip kurye sürücüleri de her bölgeye hakim tecrübeli kişilerdir.

İstanbul’un her semt ve mahallesinde tüm ihtiyaçlara uygun kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Motorlu kuryelerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Aktif bir şekilde çalışan çağrı merkezimize bildirdiğiniz andan itibaren en yakın kurye sizlere yönlendirilmektedir. Ayrıca online kurye çağır sistemimizi de kullanarak7/24 kurye hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kurye365 sayesinde saatlerce kurye araştırma ve bekleme derdinden kurtulursunuz.

Çalıştığımız tüm firmalar, donanımlı ve hızlı motosikletler ile oluşturulan bir araç filosuna sahiptir. Yıllardır taşımacılık sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren Gaziosmanpaşa kurye firmalarımız oldukça profesyoneldir.

İstanbul’un tüm semtlerinden 0850 307 43 65 numaralı çağrı merkezimizden 9:00-18:00 arası hizmet alabilir ya da 7/24 online kurye çağır sistemi ile dilediğiniz her an kuryeye erişim sağlayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa kurye fiyatları belli başlı faktörler doğrultusunda belirlenmektedir. Bazı önemli noktalar fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Gönderilerin toplam ağırlığı, kurye paketinizin ebat ve boyutları, gönderinin teslim alındığı ve teslimatın gerçekleştirileceği konumlar arası olan uzaklık, teslimatın sağlanması istenilen saat aralığı ve kurye araç türü ve talep edilen hizmet modeli gibi durumlar değerlendirilerek fiyat belirlenmektedir.

Online kurye sistemimiz sayesinde kendi ihtiyaç ve koşullarınızı belirterek doldurduğunuz form ile net fiyat almanız mümkündür. Çağrı merkezlerimizden alacağınız müşteri desteği ile de ekiplerimize bilgilerinizi ve ihtiyaçlarınız iletmeniz halinde net fiyatlar almanız mümkündür.

Neden Kurye365'i Tercih Etmeliyim?

Firmamız engin iş tecrübesi ve profesyonel kadroları ile sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur. Müşteri memnuniyetini bizler için her zaman ön planda tutulmaktadır. 7/24 kesintisiz acil kurye hizmeti sağlamaktayız. Çok sayıda kurye ekibi ve işinin ehli kurye firmaları sayesinde İstanbul’un ilçelerinin tamamında sahada aktif kuryeleri her saat müşterilerimize yönlendirmekteyiz. Bu sayede ekstra hızlı ve güvenilir kurye teslimatı yapmaktayız.

Gaziosmanpaşa Araçlı Kurye

Gaziosmanpaşa araçlı kuryeler teslimat hizmeti için düzenli olarak planlanmış teslim alma hizmetleridir. Motorlu kuryeler vasıtası ile taşınması uygun bulunmayan ya da daha korunaklı taşınması beklenen gönderiler için sıklıkla tercih edilir. Ayrıca şehirler arası gönderilerin sağlanması adına da oldukça opsiyonel bir kurye hizmet modelidir.