0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAvrupa Yakası Moto KuryeEsenler Moto Kurye

Esenler Moto Kurye

Esenler moto kurye

Esenler kurye ihtiyaçlarınızda Kurye365 yanınızda! Esenler semtinden kurye iletişim numarasını arayarak vakit kaybetmenize gerek yok. Esenler motorlu kurye ya da Esenler araçlı kurye çağırmak Kurye 365 ile çok kolay.

Web sitemiz ya da çağrı merkezimiz üzerinden kurye çağırabilirsiniz. Gerekli tüm bilgileri ilgili forma ya da ekip arkadaşlarımıza iletmeniz halinde gönderi fiyatını görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle aldığınız hizmet sonunda sürprizlerle karşılaşmazsınız. İster anlık kurye ihtiyaçlarınız, ister randevulu ve ileri tarihli kurye ihtiyaçlarınız için her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz. Aynı gün teslimatı yapılacak gönderileriniz için Esenler kurye taleplerinizi günün her saati oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince kuryenizi anlık takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Esenler Motorlu Kurye Hizmeti

Esenler motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilmesi mümkün ağırlık ve ebatlardaki paketlerinizin hedef adreslere ulaştırılmasını sağlar. Her gönderi için ihtiyaca uygun farklı kurye hizmet modelimiz bulunmaktadır.

Esenler moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı ve güvenilir gönderim yapmanıza olanak tanır.

Esenler Araçlı Kurye

Moto  kurye ile taşınamayacak gönderileriniz için Esenler arabalı kurye hizmet desteği alabilirsiniz. Motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde Esenler arabalı kurye bulmak daha güçtür. Ancak Kurye365  günün her saatinde Esenler araçlı kurye ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayacak bir sisteme sahiptir. Kuryelerimiz paketleri teslim aldıktan hemen sonra teslimatın gerçekleştirileceği trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.

Araçlı kurye hizmeti ile büyük ve hassas gönderilerinizin yanında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da avantaj sağlarsınız. İster web sitemiz üzerinden ister çağrı merkezimizden teslimat başı maliyetinizi hesaplayabilir, teslimat süresini ayarlayabilirsiniz.

Esenler Vip Kurye Hizmeti

Çok acil gönderilerin tam vaktinde teslimatlarının yapılması adına sağlanan özel bir kurye hizmetidir. Bu hizmet her geçen gün daha fazla ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Esenler acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda firmamız sayesinde bu ihtiyaçlarınız en kısa sürede giderilmektedir.

Dilediğiniz zaman moto kurye çağır formuna gerekli bilgileri girerek 7/24 Esenler acil moto kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimat gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Vip kurye kişiye özeldir ve başka hiçbir gönderi ile alakadar olmaz. Adresten teslim alınan gönderi bekletilmeden doğrudan ulaştırılmak üzere yola çıkarılır.

Esenler Ekspress Kurye Hizmeti

Çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri aralığı ile kısıtlı değildir. Kuryeye ihtiyaç duyduğunuz her an firmamız desteği ile  7/24 Esenler ekspress moto kurye ya da Esenler acil kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ekspress kurye de özel bir kurye hizmetidir. Bu hizmeti tercih eden göndericiler öncelik sıralamasına alınarak teslimatları gerçekleştirilir. Ekspress kuryenin maliyetleri vip kuryeye oranla daha düşüktür. Motorlu kurye ile taşınması uygun olan her türden gönderi için tercih edilebilir.

Esenler Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Esenler şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetlerini bir tıkla sizlere ulaştırıyoruz.  Esenler ve çevre bölgesinden bir gönderiniz var ise teslim alabilir ya da semtten yapacağınız şehirler arası gönderilerinizi çevre illere çok kısa sürelerde ulaştırabiliriz. Ayrıca uzak bölgeler ve uluslar arası gönderiler için uçak kurye hizmetimiz de bulunmaktadır.

Esenler Moto Kurye Fiyatları

Moto kurye fiyatları belirlenirken alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimatın yapılacağı zaman aralığı, gönderinin ağırlık ve boyutuna göre teslimat maliyetleri değişiklik göstermektedir. Sistemimiz üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görebilirisiniz. Bunun için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz ve hizmet çeşidi seçmeniz yeterlidir.