0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAvrupa Yakası Moto KuryeBayrampaşa Moto Kurye

Bayrampaşa Moto Kurye

Bayrampaşa moto kurye

Bayrampaşa moto kurye hizmetlerimiz günlük yaşantınız ve yüksek iş temponuza yetişebilmeniz için sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Yetiştirilmesi gereken önemli evraklarınız ve acil gönderileriniz için dilediğiniz an kurye hizmeti alabilmeniz mümkün. Önemli evraklarınız, hediyeleriniz ve paketlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tam vaktinde hedef konumlara ulaştırabilirsiniz.

Dilediğiniz saatte ve dilediğiniz her noktada gönderilerinizi firmamız garantisi ile Bayrampaşa kurye çalışanlarımızla güvenle taşıyoruz.

Moto kurye hizmetleri;

  • Motorlu kurye personellerimiz trafik yoğunluğundan en az etkilenecek şekilde yol güzergahı seçerler ve trafikte zaman kaybetmezler.
  • Acil ulaştırılması gereken gönderilerin teslimatı tam zamanında sağlanır.
  • Teslim alınan her paket herhangi bir hasar ya da zarara uğramadan garantili bir şekilde teslim edilir.
  • Her ihtiyaca uygun kurye hizmet modeli bulunmaktadır.

Kurye365 olarak Bayrampaşa kurye  ihtiyaçlarınızda gönderilerinizin aciliyetini ve durumunu dikkate alarak farklı motor kurye hizmetlerini sunmaktayız. Günümüz koşullarında en yenilikçi gelişmiş ve tam donanımlı kurye hizmetleriyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ayrıca acil kurye ekiplerimiz ile de her türden kesimin ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz.

Kuryelerinizin normal zamanından çok daha kısa sürede ulaşması için Bayrampaşa ekspres kurye hizmeti sunmaktayız. Sizlere en yakın kuryeyi yönlendirmekte ve teslim etmeniz gereken paketlerinizi öncelik sırasına göre teslim etmekteyiz. Express kurye olarak adlandırılan bu kurye hizmet modeli çok kısa bir sürede evrak ya da eşyalarınızı adresinizden alıp istenilen adrese hızlı bir şekilde teslim etmektedir.

Bayrampaşa vip kurye hizmetlerimiz acil durumlarda gönderilerin en güvenli, hızlı ve seri bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir kurye hizmetidir. Trafik gibi sorunları ortadan kaldırarak acil evrakları, medikal ürünleri, bozulması muhtemel gıda ve hazır yiyecekleri çok kısa bir sürede teslim etmekteyiz. Vip kurye olarak adlandırılan bu hizmette 45-60 dakika arasında adreslere hızlıca teslimat yapılır. Bu kurye hizmetinde kullanılan motorlu araçlar tam donanımlı olup diğerlerine göre daha hızlıdır. Ayrıca Vip kurye sürücüleri de her bölgeye hakim tecrübeli kişilerdir.

İstanbul’un her semt ve mahallesinde tüm ihtiyaçlara uygun kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Motorlu kuryelerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Aktif bir şekilde çalışan çağrı merkezimize bildirdiğiniz andan itibaren en yakın kurye sizlere yönlendirilmektedir. Ayrıca online kurye çağır sistemimizi de kullanarak7/24 kurye hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kurye365 sayesinde saatlerce kurye araştırma ve bekleme derdinden kurtulursunuz.

Çalıştığımız tüm firmalar, donanımlı ve hızlı motosikletler ile oluşturulan bir araç filosuna sahiptir. Yıllardır taşımacılık sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren Bayrampaşa kurye firmalarımız oldukça profesyoneldir.

İstanbul’un tüm semtlerinden 0850 307 43 65 numaralı çağrı merkezimizden 9:00-18:00 arası hizmet alabilir ya da 7/24 online kurye çağır sistemi ile dilediğiniz her an kuryeye erişim sağlayabilirsiniz.

Bayrampaşa kurye fiyatları belli başlı faktörler doğrultusunda belirlenmektedir. Bazı kriterler fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Gönderilerin toplam ağırlığı, kurye paketinizin ebat ve boyutları, gönderinin teslim alındığı ve teslimatın gerçekleştirileceği konumlar arası olan uzaklık, teslimatın sağlanması istenilen saat aralığı ve kurye araç türü ve talep edilen hizmet modeli gibi durumlar değerlendirilerek fiyat belirlenmektedir.

Online kurye sistemimiz sayesinde kendi ihtiyaç ve koşullarınızı belirterek doldurduğunuz form ile net fiyat almanız mümkündür.