0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAvrupa Yakası Moto KuryeBaşakşehir Moto Kurye

Başakşehir Moto Kurye

Başakşehir moto kurye

Başakşehir moto kurye hizmetlerimiz ile tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek altyapı ve ekip sayısına sahip bir firma olarak sektörde öncü isimler arasında yer almaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerinde aktif olarak kurye hizmeti veren firmamız, farklı birçok kurye hizmet modeli ile her türden kurye ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Başakşehir acil moto kurye ile 7/24 hafta sonu, tatil günleri ve gece saatleri de dahil olmak üzere mesai saatleri dışında tüm resmi tatiller de dahil kesintisiz olarak kurye hizmeti sağlamaktayız. Çağrı merkezimizi arayarak size en uygun hizmeti seçebilir, hızlı ve güvenilir kurye hizmetlerimizden faydalanabilirisiniz. Ekip arkadaşlarımız sürecin her anında sizlere gereken tüm desteği ve bilgilendirmeyi sağlayacaktır.

Başakşehir Kurye Talebi Nasıl Oluşturulur?

Kurye talebi oluşturmanız Kurye365 ile çok kolaydır. Bize iletişim kanallarımızdan web sitemiz ya da çağrı merkezimiz üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize ulaştığınız takdirde talebinize göre bilgilendirme sağlanır ve en doğru hizmet seçenekleri sunulur. Bu işlemler çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Gönderinizin alınacağı nokta ile teslimat noktası arasındaki mesafe hesaplanarak size anlık olarak fiyat bilgisi ve teslimat süresi hemen aktarılmaktadır.

Neden Kurye365'i Tercih Etmeliyim?

Firmamız engin iş tecrübesi ve profesyonel kadroları ile sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur. Müşteri memnuniyetini bizler için her zaman ön planda tutulmaktadır. 7/24 kesintisiz acil kurye hizmeti sağlamaktayız. Çok sayıda kurye ekibi ve işinin ehli kurye firmaları sayesinde İstanbul’un ilçelerinin tamamında sahada aktif kuryeleri her saat müşterilerimize yönlendirmekteyiz. Bu sayede ekstra hızlı ve güvenilir kurye teslimatı yapmaktayız. Kuryeniz ihtiyacınız olan teslimat bölgesine istediğiniz süreler içerisinde teslim edilmektedir.

Başakşehir Ekspres Moto Kurye

Başakşehir ekspres kurye hizmetimiz acil olan hızlı gönderimleriniz için tercih edebileceğiniz bir kurye hizmet türüdür. Gönderinizin gün içinde acil olarak teslim edilmesi gerekiyorsa ekspres kurye ile öncelik sırasına alınır ve belirttiğiniz saatlerde hedef adrese ulaştırılır. Kurye365 ile kurye çağır, kafan rahat olsun.

Başakşehir Vip Kurye

Başakşehir vip kurye hizmetimiz çok acil durumlarda tercih edilen ve çok yoğun kullanılan bir kurye hizmetidir. Vip kurye teslimatları 45-75 dakika gibi çok kısa sürede gerçekleştirilir. Vip kuryeyi diğer hizmetlerimizden ayıran en temel farkı teslimat süresi ve sadece kişiye özel atanan bir kurye oluşudur. Vip Kurye talebi oluşturduğunuzda atanan kuryemiz hiç vakit kaybetmeden sadece tek bir gönderi için yola çıkar ve sadece teslim aldığı gönderinin teslimatını gerçekleştirir.

Başakşehir Araçlı Kurye

Başakşehir araçlı kurye en çok talep gören kurye hizmetleri arasında yer alır. standart kargo gönderimleri en iyi ihtimalle bile 2-3 gün sürmektedir. Araçlı kurye ile bu süre sadece 2-3 saat gibi kısa süreye düşürmektedir. Ayrıca araçlı kurye ile çevre illere de teslimatlar gerçekleştirebilirsiniz.

Motorlu Kurye mi Araçlı Kurye mi Kullanmalıyım?

Motorlu kuryeler vasıtası ile max. 10 kg 20 desi’ye kadar ağırlıktaki gönderiler taşınabilmektedir. Gönderiniz bu belirtilenden ağır ve büyük ebatlarda olduğu zaman size araçlı kurye hizmetlerimizi tavsiye etmekteyiz. Araçlı kurye hizmetlerimiz de bilinenin aksine oldukça hızlı ve güvenilirdir. Gönderim talebiniz için bizi arayarak 30 saniye içinde detaylı fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Gönderinizin alınacağı ve teslim edileceği konumu gönderi bilgilerinizi bize bildirmeniz durumunda anlık olarak mesafe hesaplaması yapılarak ve hizmet modeliniz belirlenerek süre bilgisi de sizlere aktarılmaktadır.

Başakşehir acil motorlu kurye gönderimleriniz için online kurye çağır sistemimizi kullanabilir ya da çağrı merkezimizden saat 9:00 ile 18:00 arasında destek alabilirsiniz.