0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAvrupa Yakası Moto KuryeBahçelievler Moto Kurye

Bahçelievler Moto Kurye

Bahçelievler moto kurye

Bahçelievler moto kurye hizmetimiz bölgenin en donanımlı sürücülerinden oluşan bir ekibin üyesidir. Hızlı ve güvenilir Bahçelievler kurye ihtiyaçlarınız için sizlere güvenilir çözümler sunuyoruz. Gönderi teslimatlarınızda tüm kurye ihtiyaçlarınız için zarf, paket, gıda, çiçek ve hatta kamyon yükünden daha azına kadar tek palet teslimatı gibi her nevi gönderilerinizi yerlerine ulaştırıyoruz.

İstanbul Bahçelievler semti ve komşu illerine güvenli ve zamanında teslimat sağlamaya acil kurye ekiplerimiz ile yardımcı oluyoruz. İstanbul içi teslimatlarınızı en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirme olanağı sağlıyoruz. Moto kurye fiyatlarımızı online sistemimiz ile hizmet öncesi görebilirsiniz.

Bahçelievler Kurye Hizmetleri

Bahçelievler kurye hizmetlerimiz, Bahçelievler ve İstanbul’un tamamını kapsamaktadır. Bahçelievler ve İstanbul’un neresinde olursanız olun, tüm gönderileriniz kapınızdan teslim alınır ve hedef adreslere ulaştırılır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda şehir içi, şehirler arası ve hatta uluslar arası teslimatlarınızı gerçekleştirebilmeniz adına birçok farklı kurye hizmet modeli sağlamaktayız.

Bahçelievler Araçlı Kurye

Bahçelievler araçlı kuryeler teslimat hizmeti için düzenli olarak planlanmış teslim alma hizmetleridir. Motorlu kuryeler vasıtası ile taşınması uygun bulunmayan ya da daha korunaklı taşınması beklenen gönderiler için sıklıkla tercih edilir. Ayrıca şehirler arası gönderilerin sağlanması adına da oldukça opsiyonel bir kurye hizmet modelidir. Ekonomik Bahçelievler arabalı kurye fiyatlarımızdan yararlanın.

Bahçelievler Vip Kurye

Teslimat süreci en hızlı gerçekleştirilen Bahçelievler acil kurye ve dağıtım hizmetidir. Standart bir kurye hizmetinden farklı olarak vip kurye sürücüleri tek bir teslimat ile ilgilenmektedir. Paketler bu hizmet modelinde kişisel olarak alınmakta ve sürecin en hızlı şekilde tamamlanması adına teslimatta herhangi bir boşluk olmadan doğrudan varış noktasına götürülmektedir.

Firmamız Bahçelievler online kurye çağır sistemi sayesinde profesyonel ve ekonomik kuryelere erişiminizi kolaylaştırmaktadır.

 Bahçelievler teslimatlarınız için kuryenizin taşımacılık süresi boyunca, hızlı kurye teslimat süreci hakkında sizleri anlık olarak bilgilendirmekteyiz.

Bahçelievler Vip Kurye Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

 • Resmi kurum ve kuruluşlar
 • Gıda
 • Otomotiv ve sanayi sektörü
 • İlaç ve medikal
 • Kimya
 • Tekstil ve hazır giyim
 • Bilişim ve teknoloji sektörü
 • Eğitim
 • Baskı ve matbaa
 • Film ve prodüksiyon

gibi tüm sektörlerde kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir kurye hizmetidir.

Bahçelievler Ekspres Kurye

Bahçelievler ekspres kurye hizmetleri acil gönderilerin öncelik sırasına göre teslimatlarının gerçekleştirildiği kurye hizmetidir. Ekspress kuryeler ile taşınan gönderiler öncelik sıralaması, gönderi içeriği ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda taşınır. Teslimat esnasında belirlenen güzergah boyunca tüm teslimatlar tam vaktinde gerçekleştirilir.

Bahçelievler Kurye Fiyatları Ne kadar?

Bahçelievler kurye fiyatları belli faktörler doğrultusunda belirlenmektedir.

 1. Gönderinin toplam ağırlığı
 2. Kurye paketinizin ebat ve boyutları
 3. Gönderinin teslim alındığı ve teslimatın gerçekleştirileceği konumlar arası olan uzaklık
 4. Teslimatın sağlanması istenilen saat aralığı
 5. Kurye araç türü ve talep edilen hizmet modeli
 6. Gönderinin özel olarak sigortalanması
 7. Değerli veya hassasiyet gerektiren ürünlerin olması
 8. Ekstra korunak gerektiren kırılabilir ürünlerin taşınması

Fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Online kurye sistemimiz sayesinde kendi ihtiyaç ve koşullarınızı belirterek doldurduğunuz form ile net fiyat almanız mümkündür.

İstanbul’un tüm semtlerinden 0850 307 43 65 numaralı çağrı merkezimizden 9:00-18:00 arası hizmet alabilir ya da 7/24 online kurye çağır sistemi ile dilediğiniz her an kuryeye erişim sağlayabilirsiniz.