0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryeÜsküdar Moto Kurye

Üsküdar Moto Kurye

Üsküdar moto kurye

Üsküdar Moto Kurye olarak İstanbul geneli paket, kargo veya evrak gönderimlerini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda şehir dışı gönderleriniz için de çözümler geliştiriyoruz. Online kurye çağır sistemi ve çağrı merkezimizle Pazar günleri dahil haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Anadolu Yakası moto kurye hizmeti veren güvenilir, tecrübeli, kaliteli firmalar ve kişiler ile çalışıyoruz. Taleplerinizi en müsait kuryemize iletiyor, gönderinizi hemen teslim alıp hızlıca adresine ulaştırıyoruz. Tüm bu süreci devamlı kontrol ediyor ve müşterilerimizin de bilgilendirilmesini sağlıyoruz.

Üsküdar moto kurye personellerimizin tamamı şehri çok iyi bilen, donanımlı ve uzman kişilerdir. Gönderilerin hızlı teslimatı kadar güvenli ve zarar görmeden teslim edilmesi de bizim için çok önemlidir.

Motosikletli kurye ve Üsküdar acil kurye personellerimiz de gönderinin güvenliğine azami özen göstermektedirler. Tüm işlemler özenle yürütülmekte ve temsilcilerimiz tarafından da sürekli takip edilmektedir. Teslim alınan gönderi en uygun güzergahtan, en kısa sürede varış adresine ulaştırılmaktadır.

Üsküdar Moto Kurye ile hızlı, güvenli ve yenilikçi hizmet ile tanışın

İstanbul gibi bir şehirde motor kurye hizmeti pek çok kullanıcı tarafından vazgeçilmezdir. Bunun en önemli nedeni günün büyük bir kısmında trafikte araçla hareket etmenin imkansız olmasıdır. Motosiklet ile en yoğun trafikte dahi hızlı ulaşım sağlanmaktadır. Bu yüzden teslimatların büyük bir kısmı motosiklet kullanılarak yapılmaktadır. Sadece ağır ve büyük gönderiler için Üsküdar arabalı kurye hizmeti kullanılmaktadır.

Diğer önemli bir nokta ise kurye fiyat hesapla ve kurye çağır sistemidir. Bu sistem sayesinde işlemler hem kolay hem de hızlı şekilde yapılabilmektedir. Kurye bilgileri girildiğinde güzergah, fiyat, mesafe gibi tüm bilgiler gösterilmektedir. Kurye çağır butonu tıklanarak ise hemen talep oluşturulabilmektedir.

Müşterilerimiz daha önce tamamlanan talepleri dahil tüm işlemlerini takip edebilmektedir. Aynı zamanda üyelere özel avantajlar ve indirimlerden de yararlanabilmektedir. Bununla birlikte üye olmadan talep oluşturmak mümkündür. Üyelik olurken veya talep oluştururken kredi kartı bilgisi girmek de zorunlu değildir. Ödemeler banka havalesi yoluyla veya kapıda ödeme şeklinde de yapılabilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gönderilerine uygun farklı hizmet türleri

Gönderinin aciliyet durumu, büyüklüğü ve özelliğine göre Üsküdar moto kurye hizmetlerimiz çeşitlendirilmiştir. Her hangi ek bir işlem talep edilmeyen moto kurye teslimatları İstanbul genelinde aynı gün yapılmaktadır. Bu gönderiler genellikle acil olmayan veya hassas ürün içermeyen gönderilerdir. Acil, hassas veya büyük paketler için ise farklı hizmet türlerimiz bulunmaktadır.

Üsküdar Ekspres Kurye

Üsküdar ekspres kurye normalden daha acil ulaşması gereken gönderiler için verdiğimiz hizmettir. Gönderi yakın güzergaha giden kurye tarafından teslim alınmaktadır. Böylece güzergah dolayısıyla gecikme yaşanmamaktadır. Ekspres kurye gönderileri diğer gönderilere göre acil olduğu için öncelikli teslimatı yapılmaktadır. Bu nedenle teslimat süresi çok daha kısadır.

Üsküdar Vip Kurye

Üsküdar vip kurye hizmeti ise çok çok acil gönderilerde kullanılan özel hizmettir. Aynı zamanda hassas veya tek taşınması gereken gönderiler için de vip kurye hizmeti kullanılmaktadır. Vip kurye sisteminde gönderi özelinde işlem yapılmaktadır.

Gönderi en yakın kurye tarafından kısa sürede alınmakta ve aynı hızda teslim edilmektedir. Vip paketi olan kurye başka bir adrese uğramadan önce bu paketi teslim etmektedir. Bu yüzden teslimat süresi en kısa olan sistemdir. Mesafeye bağlı olarak değişse de genellikle gönderiler dakikalar içerinde teslim edilebilmektedir.

Üsküdar Arabalı Kurye

Motosikletle taşınamayacak kadar ağır veya büyük paketler için ise Üsküdar Arabalı Kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Arabalı kurye hizmetinde teslimat noktası ve gönderiye bağlı planlama yapılmaktadır. Gönderinin büyüklüğü ve ağırlığına uygun araç gönderilmektedir.

Gönderinin özelliğine göre üstü kapalı veya açık araç ile taşıma yapılmaktadır. Yine aynı şekilde teslimat noktası da araç seçiminde önemlidir. Müşteri temsilcimiz gerekli tüm bilgileri aldıktan sonra en uygun araç çıkış adresine yönlendirilmektedir.

Üsküdar Şehirler Arası Kurye

Şehirler arası gönderimlerde ise Üsküdar şehirler arası kurye hizmetimiz devreye girmektedir. Gönderim adresine göre motosiklet veya büyük araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Tüm ülke genelinde adrese teslimat yapılabilmektedir. Ayrıca uluslar arası gönderiler içinde uçak kurye hizmeti ile gönderim yapılabilmektedir.

Üsküdar Bölgesinden Nasıl Kurye Çağırabilirim?

Online kurye çağır sistemi ile günün her anı bilgileri girerek Üsküdar motor kurye çağırmak mümkündür. Ayrıca mesai saatleri içerisinde de 0850 307 4 365 numaralı çağrı merkezinden de talep oluşturulabilmektedir.