0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryeÜmraniye Moto Kurye

Ümraniye Moto Kurye

Ümraniye moto kurye

Ümraniye moto kurye paket, evrak ve diğer gönderileri İstanbul geneli her noktaya aynı gün ulaştırmaktadır. Günün her saati tüm ilçe ve mahallere gönderim ve teslimat yapılabilmektedir. Farklı şehirlere gitmesi gereken kargo ve paketler için de Ümraniye motosikletli kurye hizmeti verilmektedir.

İhtiyaç halinde hem şehir içi hem de şehir dışı teslimatlar arabalı kurye ile de yapılabilmektedir. Yönlendirilen tüm kuryeler deneyimli, tecrübeli, şehri çok iyi bilen uzman kişilerdir. Bu sayede gönderilerin teslimatı sorunsuz, hızlı ve eksiksiz şekilde tamamlanmaktadır.

Talebin oluşturulmasından teslimata kadar işlemlerin hızlıca yürütülebilmesi için kurye çağır sistemi oluşturulmuştur. Böylece hizmet süreleri kısalmış hem de gönderilerin takibi çok kolay hale gelmiştir.

Gönderilerin eksiksiz ve güvenli şekilde adresine ulaştırılması için de ayrıca çaba gösterilmektedir. Gelen kurye talepleri en yakın ve en müsait firmaya iletilmektedir. Gönderiler deneyimli Anadolu yakası motosikletli kurye firmaları tarafından taşınmaktadır.

Talebin oluşturulması ile birlikte Ümraniye acil kurye ekipleri teslimatı sorunsuz gerçekleşene kadar tüm süreç temsilcilerimiz tarafından aralıksız takip edilmektedir.

İhtiyaçlarının daha hızlı karşılanabilmesi için kurye çağır uygulaması kullanılmaktadır. Bu şekilde hem talep oluşturmak hem de takip etmek çok daha kolaydır. Gönderiler müşteri temsilcilerimiz tarafından da teslim edilene kadar sürekli takip edilmektedir.

İnternet üzerinden nasıl kurye çağırabilirim?

İstanbul motorlu kurye kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Bunun en önemli nedeni trafikte yaşanan yoğunluk nedeniyle işlerde aksama olmasıdır. İşlerinin aksamasını istemeyen, araçla istediği yere ulaşamayan kişiler moto kurye hizmeti almayı tercih etmektedir.

Çünkü motosikletli kuryelerin en yoğun trafikte dahi hareket kabiliyetleri oldukça yüksektir. Bu şekilde yetişmesi gereken evrak, sipariş veya paketler zamanında ulaştırılmaktadır.

İstanbul’da çok sayıda kurye firması ve bireysel çalışan kuryeler bulunmaktadır. İnternet üzerinden talep oluştururken en büyük zorluk da burada yaşanmaktadır. Kullanıcılar adreslerine yakın ve müsait bir kuryeye ulaşmak için oldukça zaman kaybetmektedir. Aynı zamanda aynı işe birbirinden oldukça farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır.

Fiyat hesaplama ve kurye çağır sistemi bu sorunları ortadan kaldırmak için hazırlanmıştır. Çıkış ve teslimat adreslerinin girilmesiyle mesafe ve fiyat otomatik olarak hesaplanmaktadır. Paket büyüklüğü, aciliyet durumu gibi özelliklere göre de net ücret ortaya çıkmaktadır.

Kurye talepleri de adrese en yakın ve müsait Ümraniye moto kurye personellerine iletilmektedir. Kısa süre içinde de gönderilerin alımı yapılmaktadır. Adrese en yakın kurye olması maliyetleri ve gönderi tutarını en aza indirmektedir. Böylece işlemler hem hızlı hem de en ekonomik şekilde tamamlanmaktadır.

Kuryeler hayatı kolaylaştırır fakat ihtiyaç halinde bazı sorunlar da karşımıza çıkar. En büyük sıkıntılardan biri yakın ve müsait kurye bulabilmektir. İstanbul’da moto kurye hizmeti veren binlerce personel veya firma vardır. İhtiyaç halinde kurye aramak veya ulaşmak zaman kaybına neden olur.

Bu nedenle kurye çağır uygulaması hazırlanmıştır. Uygulama çıkış ve varış adreslerine göre en hızlı güzergahı belirlemektedir. Paketin özelliklerine göre de fiyat hesaplanır. Böylece kullanıcı sürpriz fiyatlarla da karşılaşmaz. Oluşturulan talep yüzlerce kurye firmasından en uygun olanına iletilmektedir.

Gönderi birkaç dakika içinde alınarak, zamanında ve güvenle adresine ulaştırılmaktadır. Uygulamayı kullanılması için üyelik veya kredi kartı bilgisi girmek zorunlu değildir. Ödemeler EFT/Havale veya kapıda ödeme şeklinde yapılabilmektedir. Üye olarak ise önceki gönderileri de görüntülemek mümkündür.

Gönderim çeşitleri nelerdir? En hızlı teslimat şekli nedir?

Ümraniye moto kurye işlemlerinde ekonomik, hızlı ve gönderiye özel hizmet çeşitleri sunulmaktadır. Özel durumu olmayan tüm gönderiler Ümraniye motorlu kurye personelleri tarafından aynı gün teslim edilmektedir. İstanbul’un her mahallesine aynı gün adrese teslim hizmet verilmektedir. Aynı şekilde yakın şehirler için de teslimatlar genellikle gün içerisinde yapılmaktadır. Daha acil olan veya özel durumu olan paketler için ise farklı hizmet seçenekleri mevcuttur.

Ümraniye Ekspres Kurye

Ümraniye ekspres kurye diğer gönderilere göre daha hızlı teslim edilmesi gereken paketler içindir. Genellikle yetişmesi gereken evrak veya siparişler için tercih edilmektedir. Gönderi yakın güzergaha gitmekte olan personeller tarafından alınmaktadır. Bu şekilde taşınma süresi kısaltılmaktadır. Bununla birlikte acil olması nedeniyle teslimatları da öncelikli yapılmaktadır.

Ümraniye Vip Kurye

Ümraniye vip kurye tek taşınması gereken veya çok acil yetişmesi gereken gönderiler için kullanılmaktadır. Özellikle kırılgan veya hassas ürünlerde sıkça tercih edilmektedir. Benzer şekilde çok acil evrak, belge veya paketler için de iyi bir seçenektir.

Vip gönderiler alındıktan sonra hemen teslimat adresine götürülmektedir. Farklı bir gönderi alımı veya teslimatı söz konusu değildir. Müşteriye ve gönderiye özel bir hizmettir. Bu sayede paketlerler dakikalar içinde istenilen adrese ulaşmış olur. Mesafeye göre süre değişse de he şekilde en hızlı ulaşım şeklidir.

Ümraniye Arabalı Kurye

Bazı gönderiler motor ile taşınmaya uygun değildir. Bu tarz gönderiler için Ümraniye arabalı kurye hizmeti devreye girmektedir. Özellikle ağır ve büyük paketler için tercih edilmektedir. Paket küçük de olsa bazı hassas veya bozulması muhtemel ürünler içinde arabalı kurye kullanılmaktadır.

Arabalı kuryeler adrese yönlendirilmeden önce temsilcilerimiz gönderi hakkında detaylı bilgi almaktadır. Bunun nedeni gönderiye en uygun aracı temin etmektir. Ağırlık, ebat veya hava durumu gibi faktörlere göre araç yönlendirilmektedir. Yine tüm işlemler temsilcilerimiz tarafından sürekli takip edilmektedir.

Ümraniye Şehirler Arası Kurye

Ümraniye şehirler arası kurye İstanbul dışına yapılan gönderimler içindir. En uzak şehirler dahil ülkenin her yerine adrese teslimat yapılmaktadır. Paketler pek çok şehre genellikle aynı gün ulaştırılmaktadır. Kullanılan araç ise gönderiye göre belirlenmektedir. Şehir dışına yapılan taşımalar motosikletli veya arabalı kuryeler ile yapılmaktadır. Bunun yanında uçak kurye hizmeti ile uluslar arası gönderimler de yapılabilmektedir.

Bilgi almak istiyorum?

Ümraniye moto kurye hakkında bilgi almak için 0850 307 4 365 çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Fiyat hesaplamak veya talep oluşturmak için online kurye çağır sistemi kullanılmaktadır. Sitem üzerinde 7/24 işlem yapılabilmektedir.