0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryeŞile Moto Kurye

Şile Moto Kurye

Şile moto kurye

Şile moto kurye hizmetlerimiz ile tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek altyapı ve ekip sayısına sahip bir firma olarak sektörde öncü isimler arasında yer almaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerinde aktif olarak kurye hizmeti veren firmamız, farklı birçok kurye hizmet modeli ile her türden kurye ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Şile acil motorlu kurye ile hafta sonu ve tatil günleri  dahil olmak üzere mesai saatleri dışında geceleri de kesintisiz olarak kurye hizmetlerine erişmenizi sağlıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınız takdirde ekibimiz sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirerek gönderinize en uygun hizmeti seçmenizi sağlayacaktır. Hızlı ve güvenilir kurye hizmetlerinden dilediğiniz her an Kurye365 ile faydalanabilirsiniz.

Şile Kurye Talebi Nasıl Oluşturulur?

Kurye talebi oluşturmanız Kurye365 ile çok kolaydır. Bize iletişim numaralarımızdan web sitemiz ya da çağrı merkezimiz üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize ulaştığınız takdirde talebinize göre bilgilendirme sağlanır ve en doğru hizmet seçenekleri sunulur. Bu işlemler çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Gönderinizin alınacağı nokta ile teslimat noktası arasındaki mesafe hesaplanarak size anlık olarak fiyat bilgisi ve teslimat süresi hemen aktarılmaktadır.

Neden Kurye365'i Tercih Etmeliyim?

Firmamız engin iş tecrübesi ve profesyonel moto kurye kadroları ile sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur. Müşteri memnuniyetini bizler için her zaman ön planda tutulmaktadır. 7/24 kesintisiz acil kurye hizmeti sağlamaktayız. Çok sayıda kurye ekibi ve işinin ehli kurye firmaları sayesinde İstanbul’un ilçelerinin tamamında sahada aktif kuryeleri her saat müşterilerimize yönlendirmekteyiz. Bu sayede Şile’nin her bölgesinden ekstra hızlı ve güvenilir kurye teslimatı yapmaktayız.

Kurye personelimiz ihtiyacınız olan teslimat bölgesine belirttiğiniz süreler içerisinde gönderilerinizi dilediğiniz an ulaştırmaktadır.

Şile Ekspres Motorlu Kurye

Şile Ekspres Kurye hizmetimiz acil olan hızlı gönderimleriniz için tercih edebileceğiniz bir kurye hizmet türüdür. Gönderinizin gün içinde acil olarak teslim edilmesi gerekiyorsa ekspres kurye ile öncelik sırasına alınır ve belirttiğiniz saatlerde hedef adrese ulaştırılır.

Şile Vip Kurye

Şile vip kurye hizmetimiz çok acil durumlarda tercih edilen ve çok yoğun kullanılan bir kurye hizmetidir. Vip kurye teslimatları 45-75 dakika gibi çok kısa sürede gerçekleştirilir. Vip kuryeyi diğer hizmetlerimizden ayıran en temel farkı teslimat süresi ve sadece kişiye özel atanan bir kurye oluşudur. Vip Kurye talebi oluşturduğunuzda atanan kuryemiz hiç vakit kaybetmeden sadece tek bir gönderi için yola çıkar ve sadece teslim aldığı gönderinin teslimatını gerçekleştirir.

Şile Arabalı Kurye Hizmeti

Şile Araçlı Kurye en çok talep gören kurye hizmetleri arasında yer alır. Standart kargo gönderimleri en iyi ihtimalle bile 2-3 gün sürmektedir. Araçlı kurye ile bu süre sadece 2-3 saat gibi kısa süreye düşürmektedir. Ayrıca araçlı kurye ile çevre illere de teslimatlar gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası semtleri ve İstanbul’un çevre illerine güvenli ve zamanında teslimat gerçekleştirmek firmamız ile çok kolay. Şehir içi teslimatlarınızı firmamız en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Şile motorlu kurye fiyatlarımızı Şile online kurye çağır sistemimiz ile hizmet öncesi fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şile Acil Motorlu Kurye gönderimleriniz için online kurye çağır sistemimizi kullanabilir ya da çağrı merkezimizden saat 9:00 ile 18:00 arasında destek alabilirsiniz.