0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryePendik Moto Kurye

Pendik Moto Kurye

Pendik moto kurye

Pendik moto kurye hizmetlerimiz ile İstanbul’un en tecrübeli kurye sürücülerine sahip donanımlı araçları ile bölgede en çok tercih edilen kurye firmalarını tek çatı altında buluşturmaktayız. Hızlı ve güvenilir Pendik acil kurye ihtiyaçlarınız için sizlere güvenilir çözümler sunmaya devam ediyoruz. Gönderi teslimatlarınızda tüm kurye ihtiyaçlarınızda her türden gönderilerinizi yerlerine ulaştırıyoruz.

İstanbul Pendik semti ve İstanbul’un çevre illerine güvenli ve zamanında teslimat gerçekleştirmek firmamız ile çok kolay. Şehir içi teslimatlarınızı firmamız en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Moto kurye fiyatlarımızı online kurye çağır sistemimiz ile hizmet öncesi görebilirsiniz.

Pendik Kurye Hizmet Modelleri

Pendik kurye hizmetlerimiz, Pendik ve İstanbul’un tamamını kapsamaktadır. Pendik ve İstanbul’un neresinde olursanız olun, tüm gönderileriniz kapınızdan teslim alınır ve hedef adreslere ulaştırılır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda şehir içi, şehirler arası ve hatta uluslar arası teslimatlarınızı gerçekleştirebilmeniz adına birçok farklı kurye hizmet modeli sağlamaktayız.

Pendik Araçlı Kurye

Pendik araçlı kuryeler büyük ve toplu gönderilerin yanı sıra, hassas gönderiler içinde sıklıkla tercih edilen özel bir kurye hizmetidir. Motorlu kuryeler vasıtası ile taşınması uygun bulunmayan 15 kg ağırlığın üzerindeki gönderiler ya da daha korunaklı taşınması beklenen gönderiler için tercih edilir. Ayrıca şehirler arası gönderilerin sağlanması adına da oldukça kullanışlı ve hızlı bir kurye hizmet modelidir.

Pendik Vip Kurye

Pendik vip kurye hizmetleri acil gönderiler için sunulan bir özel kurye hizmetidir. Teslimat süreci vip kurye ile en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Pendik acil kurye ve dağıtım hizmeti vip kurye ile sağlanmaktadır. Standart bir kurye hizmetinden farklı olarak vip kurye sürücüleri tek bir teslimat ile ilgilenmektedir. Paketler bu hizmet modelinde kişisel olarak alınmakta ve sürecin en hızlı şekilde tamamlanması adına teslimatta herhangi bir boşluk olmadan doğrudan varış noktasına götürülmektedir.

Firmamız Pendik online kurye çağır sistemi sayesinde profesyonel ve ekonomik kuryelere erişiminizi kolaylaştırmaktadır.

Pendik’ten çıkacak teslimatlarınız için kuryenizin taşımacılık süresi boyuncahızlı kurye teslimat süreci hakkında ekip arkadaşlarımız sizleri anlık olarak bilgilendirmektedir.

Pendik vip kurye hizmetleri; resmi kurum ve kuruluşlar, gıda, otomotiv ve sanayi sektörü, ilaç ve medikal, kimya, tekstil ve hazır giyim, bilişim ve teknoloji sektörü, eğitim, baskı ve matbaa, film ve prodüksiyon gibi tüm sektörlerde kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir kurye hizmetidir.

Pendik Ekspress Moto Kurye

Pendik ekspres kurye hizmetleri ile acil gönderilerin öncelik sırasına göre teslimatlar gerçekleştirilmektedir.  Pendik Ekspress kuryeler ile taşınan gönderiler öncelik sıralaması, gönderi içeriği ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda taşınır. Teslimat esnasında belirlenen güzergah boyunca tüm teslimatlar tam vaktinde gerçekleştirilir. Express kurye fiyatları vip kurye hizmetlerine kıyasla daha uygundur.

Pendik Kurye Fiyatları Ne kadar?

Pendik kurye fiyatları belirlenirken dikkate alınan bazı hususlar vardır. Bunlar;

  1. Gönderinin toplam ağırlığı

  2. Kurye paketinizin ebat ve boyutları

  3. Gönderinin teslim alındığı ve teslimatın gerçekleştirileceği konumlar arası olan uzaklık

  4. Teslimatın sağlanması istenilen saat aralığı

  5. Kurye araç türü ve talep edilen hizmet modeli

  6. Gönderinin özel olarak sigortalanması

  7. Değerli veya hassasiyet gerektiren ürünlerin olması

  8. Ekstra korunak gerektiren kırılabilir ürünlerin taşınması

Fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Pendik Online kurye sistemimiz sayesinde kendi ihtiyaç ve koşullarınızı belirterek doldurduğunuz form ile net fiyat almanız mümkündür.

İstanbul’un tüm semtlerinden 0850 307 43 65 numaralı çağrı merkezimizden 9:00-18:00 arası hizmet alabilir ya da 7/24 online kurye çağır sistemi ile dilediğiniz her an kuryeye erişim sağlayabilirsiniz.