0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryeMaltepe Moto Kurye

Maltepe Moto Kurye

Maltepe moto kurye

Maltepe moto kurye evrak, dosya, kargo ve paketleri aynı gün adrese teslimat şeklinde ulaştırır. Her gün İstanbul geneli tüm ilçelerde hızlı, güvenli ve ekonomik motorlu kurye hizmeti verilmektedir. 7/24 çalışan tecrübeli ve profesyonel kuryeler ile her türlü acil ihtiyacınızı karşılar. Gönderici ve alıcı uygun olduğu sürece günün her saati gönderim ve teslimat yapılmaktadır.

Maltepe moto kurye, ilaç, yedek parça, tekstil, medikal, gümrük ve daha birçok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul dışındaki şehirlere de uzak bölge ve şehirlerarası taşımacılık yapılmaktadır. Gebze, Darıca, İzmit, Bursa gibi yakın bölgelere de gönderiler genellikle aynı gün ulaşır.

Moto kuryelerimiz, son teknolojiyi kullanarak sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunar. Gönderilerin en hızlı şekilde ulaşması için çok sayıda firma ile çalışmaktadır. Paketleri yıllardır sektörde hizmet veren, tecrübeli ve deneyimli Maltepe motosikletli kurye firmaları taşımaktadır. Gönderi talepleri çıkış adresine en yakın Anadolu yakası moto kurye firmasına iletilmektedir. Böylece kısa sürede alınan paketler yine en kısa sürede adresine ulaşır.

Kurye çağırma ve fiyat hesaplama uygulaması nasıl çalışmaktadır?

İster Anadolu yakası, ister Avrupa yakası olsun İstanbul’un tüm ilçeleri yoğun bir trafiğe sahiptir. Bu nedenle ulaşım her zaman en büyük sorunlardan biridir. Ulaşım sorunu hem günlük hayata hem de ticari hayata etki etmektedir. Yetişmeyen sipariş, evrak, yedek parça gibi ürünler hayatı olumsuz etkiler.

Böyle durumlar için Maltepe acil kurye çözüm noktasıdır. Motosikleti kuryeler yüksek hareket kabiliyetleri ile günlük veya acil kargo işlerinde oldukça fayda sağlar. Maltepe moto kurye ile gönderileriniz zamanında ve güvenle yerine ulaşır.

Kuryeler hayatı kolaylaştırır fakat ihtiyaç halinde bazı sorunlar da karşımıza çıkar. En büyük sıkıntılardan biri yakın ve müsait kurye bulabilmektir. İstanbul’da moto kurye hizmeti veren binlerce personel veya firma vardır. İhtiyaç halinde kurye aramak veya ulaşmak zaman kaybına neden olur.

Bu nedenle kurye çağır uygulaması hazırlanmıştır. Uygulama çıkış ve varış adreslerine göre en hızlı güzergahı belirlemektedir. Paketin özelliklerine göre de fiyat hesaplanır. Böylece kullanıcı sürpriz fiyatlarla da karşılaşmaz. Oluşturulan talep yüzlerce kurye firmasından en uygun olanına iletilmektedir.

Gönderi birkaç dakika içinde alınarak, zamanında ve güvenle adresine ulaştırılmaktadır. Uygulamayı kullanılması için üyelik veya kredi kartı bilgisi girmek zorunlu değildir. Ödemeler EFT/Havale veya kapıda ödeme şeklinde yapılabilmektedir. Üye olarak ise önceki gönderileri de görüntülemek mümkündür.

Gönderi özelliklerine göre hizmet çeşitleri nelerdir?

Maltepe motosikletli kurye ile tüm gönderiler genellikle bir kaç saat içinde teslim edilmektedir. Standart moto kurye hizmeti her yere ulaşan en uygun fiyatlı hizmettir. Fakat paketin büyüklüğü, aciliyet durumu veya içeriğine göre de farklı hizmet çeşitleri vardır. Yine aynı şekilde varış adresi de teslimat yönteminde etkilidir.

Maltepe Ekspres Kurye Hizmeti

Maltepe ekspres kurye acil ve hızlı teslimat gerektiren paket, evrak ve gönderiler içindir. Gönderi alınırken ve teslim edilirken öncelikli işleme alınır. Taşıma işlemi de güzergaha en yakın hizmet veren kuryeler tarafından yapılmaktadır. Mesafeye göre değişse de genellikle teslimatlar 1 buçuk – 2 saat içerisinde gerçekleşir. Gün içi teslimata göre çok daha hızlı bir hizmettir.

Maltepe Vip Kurye Hizmeti

Maltepe vip kurye çok acil, hassas veya özel ürünler içindir. Çok hızlı gitmesi gerek evrak, yedek parça veya siparişlerde genellikle vip kurye kullanılmaktadır. Hassas veya bozulma ihtimali olan ürünler de zarar görmemesi için vip kuryeler tarafından taşınır.

Vip kurye gönderiye özel bir hizmettir ve alınan gönderi doğruca teslimata gider. En hızlı teslimat yöntemidir. Gönderilerin teslimatı genellikle 60-75 dakika içerisinde yapılmaktadır. Uzak mesafelerde süre uzayabilmektedir fakat yine de en hızlı teslimat gerçekleştirilmektedir.

Maltepe Arabalı Kurye

Maltepe arabalı kurye motosikletle taşınamayan, büyük veya ağır paketleri güvenli bir şekilde taşıyan servistir. Gönderiler kapıdan alınıp varış adresine teslim edilmektedir. Arabalı kurye hizmeti, motorlu kuryenin taşıyamayacağı ebat veya ağırlıktaki gönderiler için idealdir. Örneğin, bilgisayar, pasta, çiçek, özel kıyafetler ve makine parçaları gibi ürünler arabalı kurye ile taşınmaktadır.

Maltepe Şehirler Arası Kurye

Maltepe şehirler arası kurye, İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine gönderi yapmanızı sağlayan hizmettir. Tüm iller için adrese kargo göndermek mümkündür. Teslimatlar için mesai saati veya teslimat günü yoktur. Gönderiler en kısa sürede diğer ildeki adrese ulaştırılmaktadır. 
Taşıma işlemi paket veya mesafeye göre motosiklet veya araba ile yapılmaktadır. Aynı zamanda uçak kurye ile de uluslar arası gönderim de yapılabilmektedir.

En yakın kuryeye hızlıca ulaşın

Maltepe ilçesinden moto kurye çağırmak için internet sitemiz 7/24 hizmet vermektedir. Kurye çağır uygulaması ile kolayca talep oluşturmak ve planlama yapılabilmektedir. 0850 307 4 365 numaralı çağrı merkezimiz ise 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz ile de talep oluşturmak mümkündür.