0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryeKadıköy Moto Kurye

Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy moto kurye

Kadıköy moto kurye paket, evrak ve diğer gönderimlerde İstanbul geneli her noktaya hizmet vermektedir.  Aynı zamanda yakın şehirlere de teslimatlar aynı gün yapılabilmektedir. Online kurye çağır sistemi sayesinde talep oluşturmak ve gönderi durumunu takip etmek de kolaylaştırılmıştır. Gelen talepler temsilcilerimiz tarafından en yakın ve en müsait firmaya iletilmektedir. Böylece bölgede hizmet veren, uygun ve müsait kurye arama sorunu da ortadan kalkmaktadır.

Teslimatların hızlı olmasından daha önemli bir nokta gönderinin güvenliğidir. Bu yüzden çalıştığımız firmalar ve kuryeler özenle belirlenmektedir. Çalıştığımız tüm firmalar ve personelleri deneyimli, işine hakim, tecrübeli kişilerdir. Taleplere şehre hakim, İstanbul’u çok iyi bilen Anadolu Yakası motorlu kurye personelleri cevap vermektedir. Temsilcilerimiz tarafından da gönderilerin durumu anlık olarak takip edilmektedir.

Gönderinin fiyatını kendiniz hesaplayın, talep oluşturun, takip edin

İstanbul gibi dev bir metropolde motosikletli kurye kullanmak işlerimizi oldukça hızlandırmaktadır. Şehrin kalabalığında bir yerden bir yere ulaşmak oldukça zordur. Bu yüzden gerek ticaret hayatında gerekse rutin işlerde sık sık motosikletli kurye tercih edilmektedir.

Bunun en önemli nedeni motosikletli kuryelerin en yoğun zamanlarda dahi kolayca hareket edebilmesidir. Özellikle acil işlerde kadıköy acil kurye personelleri işlerin zamanında yetişmesinde çok önemli bir rol üstlenmektedir.

Sektörde faaliyet gösteren yüzlerce İstanbul motorlu kurye firması bulunmaktadır. Bu yüzden gönderim yaparken en önemli sorunlardan biri uygun ve müsait firma bulabilmektir. Özellikle acil işlerde ulaşılan kuryenin uzak bir yerde olması da teslimatın gecikmesine neden olmaktadır. Online kurye çağır sistemi ise Kadıköy moto kurye çağırmayı son derece kolay hale getirilmiştir.

Üstelik girilen bilgilere göre net fiyat hesaplaması da yapılmaktadır. Çıkış ve varış adresi girildikten sonra otomatik olarak en hızlı güzergah belirlenmektedir. Gönderinin özellikleri seçildikten sonra net fiyat hesaplanmakta ve talep oluşturulabilmektedir.  Gönderi yapmak için siteme üye olmak veya kredi kartı bilgisi girmek zorunlu değildir. Sisteme üye olarak ise önceki gönderilerin takibi yapılabilmektedir. Ek olarak üyelere özel indirimler de bulunmaktadır.

Gönderi özelliklerine göre farklı hizmet seçenekleri

Gelen tüm talepler özelliklerine göre farklı şekilde işleme alınmaktadır. Böylece hem ekonomik hem de sorunsuz şekilde işlemler tamamlanmaktadır. Evrak veya paket gönderimlerinin tamamında İstanbul genelinde tüm ilçelere aynı gün teslimat yapılmaktadır. Yine yakın şehirlerde de genellikle teslimatlar aynı gün içerisinde yapılabilmektedir. Acil, hassas veya özel durumu olan gönderimler için ise farklı hizmet çeşitleri kullanılmaktadır.

Kadıköy Ekspres Kurye Hizmeti

Kadıköy Ekspres Kurye hizmeti acil ve hızlı teslimatın gerektirdiği durumlar için kullanılan hizmettir. Paket veya evrak yakın güzergaha hizmet veren kuryeler tarafından teslim alınmaktadır. Ekspres gönderiler aciliyetlerinden ötürü diğer gönderilere göre daha öncelikli teslim edilmektedir. Bu sayede teslimatlar kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Kadıköy Vip Kurye Hizmeti

Çok acil, hassas veya özel gönderiler için ise Kadıköy Vip Kurye hizmeti kullanılmaktadır. Vip gönderiler için ise özel gönderim hizmeti uygulanmaktadır. Vip gönderi taşıyan personeller başka bir adrese uğramadan direk varış adresine gitmektedir.

Bu nedenle teslimat süresi en kısa olan hizmet türüdür. Kurye talebinden itibaren teslimata kadar tüm işlemler genellikle dakikalar içinde tamamlanmaktadır. Çok acil moto kurye ihtiyaçlarında en çok tercih edilen hizmettir.

Kadıköy Arabalı Kurye Hizmeti

Kadıköy Arabalı Kurye sistemi ise motosiklet ile taşınamayan büyük veya ağır gönderimler için kullanılmaktadır. Arabalı kurye planlamaları temsilcilerimizle birlikte yapılmaktadır. Aracın büyüklüğü, üstü açık veya kapalı olması teslimat adresi, hava durumu ve gönderiye göre belirlenmektedir. Daha sonra en uygun araç yönlendirilmekte ve teslimat sağlanmaktadır.

Kadıköy Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Şehirler arası kurye hizmeti ise hizmet bölgesi dışına veya farklı şehirlere yapılan gönderimler içindir. Burada da yine teslimat adresi ve gönderinin özelliklerine araç belirlenmektedir. Motosikletle veya büyük araçlarla teslimatlar yapılmaktadır. Türkiye geneli her yere adrese teslimat yapılabilmektedir. Ayrıca Uçak kurye hizmetiyle de uluslar arası adrese teslim gönderim yapmak mümkündür.

Acil kurye çağırmak için

Online kurye çağır sistemi veya 0850 307 4 365 numaralı Kadıköy moto kurye çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Sistem üzerinden hafta sonu ve pazar günleri dahil 7/24 moto kurye çağırmak mümkündür. Yine çağrı merkezimiz aracılığı ile de mesai saatleri içerisinde talep oluşturulabilmektedir.