0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryeBeykoz Moto Kurye

Beykoz Moto Kurye

Beykoz moto kurye

Beykoz moto kurye evrak, paket, sipariş veya gönderileri en hızlı şekilde İstanbul geneline ulaştırmaktadır. Beykoz motosikletli kurye şehrin her noktasına hizmet vermekte ve taşıma yapmaktadır. İstanbul içi kurye teslimatları aynı gün gerçekleşir. Çiçek, yemek, ilaç, makine parçası, siparişler veya diğer gönderiler Beykoz motorlu kurye tarafından özenle taşınmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat gönderim veya teslimat yapılabilmektedir.

Sadece İstanbul içi değil şehir dışı gönderimler için de hizmet verilmektedir. Özellikle Bursa, İzmit, Yalova, Sakarya, Tekirdağ gibi yakın şehirlere de genellikle aynı gün teslimat yapılmaktadır. Gebze, Darıca, Çayırova ve Şekerpınar moto kurye gönderimleri ise İstanbul içi gibi gerçekleşir.

Beykoz moto kurye hizmet verirken özel yazılımlar ve son teknoloji araçlar kullanmaktadır. İşlemlerin en hızlı ve güvenli şekilde tamamlanması için onlarca firma ile çalışılmaktadır. Kurye ihtiyacında taşıma işlemleri güvenilir Anadolu yakası moto kurye firmaları tarafından yürütülmektedir.

Temel prensip her zaman en üst seviyede müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden hizmetlerimiz sürekli geliştirilmektedir. Çalıştığımız firmalar özenle belirlenmekte, sistemlerimiz sürekli güncellenmektedir.

Kurye çağır sistemi ile işlemlerinizi hızlıca tamamlayın

İstanbul trafiği günün neredeyse her anında yoğundur. Üstelik bu hemen hemen tüm semtler için geçerlidir. Bu yoğunluk bireysel veya ticareti işlemlerin de aksamasına neden olur. Beykoz acil kurye ile hızlı yetişmesi gereken bir evrak, ilaç veya paketi bir yere ulaştırmak her zaman zordur.

Yine ticari işlerde de sık sık benzer sorunlar yaşanır. Yetişmeyen siparişler, ürünler veya belgeler nedeniyle ekonomik kayıplar yaşanır. En basit şekliyle unutulan bir cüzdanı almak için bile saatler harcanmaktadır.

Beykoz moto kurye ile tüm bu sıkıntılar kolayca aşılabilmektedir. Çünkü motosikletli kuryelerin trafikte hareket kabiliyeti çok yüksektir. Uzman kurye personelleri de şehri çok iyi bilmektedir. Bu sayede tüm gönderiler zamanında ve güvenle adresine ulaşmaktadır.

Moto kurye ile ilgili yaşanan en büyük sorunlardan biri ise uygun kurye bulabilmektir. İstanbul genelinde hizmet vere yüzlerce kurye firması bulunmaktadır. Çıkış adresinden uzak bir yerde olan kuryenin paketi alması da uzun sürmektedir. Bu durum da teslimat süresinin uzamasına neden olur.

Bu yüzden kurye çağır sistemi geliştirilmiştir. Sistem sayesinde gönderi oluşturmak ve takip etmek oldukça kolaylaştırılmıştır. Çıkış ve varış adresi girildiğinde mesafe, fiyat ve güzergah bilgileri otomatik oluşturulmaktadır. Trafik durumu da dikkate alınarak en kısa ve en hızlı güzergah tespit edilmektedir.

Böylece hem hızlı hem den en uygun fiyatlı moto kurye hizmeti sağlanmaktadır. Gönderi talebi sonrası en yakın ve en müsait kurye yönlendirilmektedir. Böylece paketin teslim alınma süresi de en asgari düzeye inmektedir. Bu sayede tüm işlemler kat be kat hızlanmaktadır.

Moto kurye çeşitleri nelerdir?

Her tür paket için farklı hizmet çeşidi ve pakete uygun araç bulunmaktadır. Hizmet çeşidi veya aracın özellikleri gönderinin özelliklerine göre belirlenmektedir. Yine gönderinin aciliyet durumu veya hassas ve kırılgan ürünler içermesi de hizmeti belirlemede etkilidir.

Genellikle şehir içi veya yakın şehirlerin gönderileri aynı gün teslim edilmektedir. Aciliyeti olmayan, motosikletle taşınabilen paketler Standart Beykoz Moto Kurye hizmeti ile taşınmaktadır. Burada teslimat gün içi olarak planlanmaktadır. Aşırı yoğun olmayan günlerde teslimat süresi birkaç saattir. Fakat yoğun günlerde süre uzayabilmektedir.

Beykoz ekspres kurye genellikle normalden daha acil gönderilerde kullanılmaktadır. Çok uzak olmayan mesafelerde ekspres kuryenin teslimat süresi 1,5 ile 2 arasındadır. Gönderi teslim alındıktan sonra kendine en uygun diğer gönderiler ile taşınmaktadır. Bu şekilde diğer gönderilerden en az etkilenmektedir.

Beykoz Vip Kurye Hizmeti

Beykoz vip kurye acil gönderiler veya farklı özellikler içeren paketler için kullanılmaktadır. Vip kuryeler paketi göndericiden aldıktan sonra diğer gönderilerden bağımsız direk adresine götürmektedir.

Bu yüzden çok acil gönderimler için özellikle tercih sebebidir. Bununla birlikte yemek, çiçek, ilaç veya hediye gibi hassas ürünler içinde kullanılmaktadır. Gönderinin kırılmadan veya bozulmadan teslim edilmesi için özellikle vip kurye tercih edilmektedir.

Beykoz Arabalı Kurye Hizmeti

Beykoz Arabalı Kurye genellikle paketlerin büyük veya ağır olduğu durumlarda kullanılmaktadır. Paketi motosiklet ile taşımak mümkün değil ise taşıma en uygun araçla yapılmaktadır. Aynı şekilde motosikletle taşındığında zarar görme ihtimali olan ürünler de vip kuryeler tarafından taşınmaktadır.

Şehirler Arası Kurye Gönderimi

Beykoz şehirler arası kurye işlemleri İstanbul’dan diğer şehirlere gönderim yapmak içindir. Türkiye geneli moto kurye veya arabalı kurye hizmeti bulunmaktadır. Gönderinin özellikleri ve varış adresine göre araba veya moto kurye kullanılmaktadır. Tüm şehirlerimize alıcı müsait olduğu sürece günün her saati adrese teslimat yapılmaktadır. Buna ek olarak ülke dışı gönderimler için uçak kurye hizmeti bulunmaktadır.

Nasıl kurye çağırılır?

En pratik ve kolay yöntem kurye çağır sistemdir. Kurye çağır siteminde sadece giriş ve varış adreslerini girmek yeterlidir. Kalan kısımda sitem sizi yönlendirilmektedir. Bununla birlikte 0850 307 4 365 numaralı çağrı merkezimizden de temsilcilerimiz aracılığıyla da talep oluşturulabilmektedir.

Soru, İstek Ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz