0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryeAtaşehir Moto Kurye

Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir moto kurye

Ataşehir moto kurye İstanbul geneli evrak, paket veya gönderileri aynı gün adrese teslim etmektedir. Tüm ilçeler ve mahalleler için hızlı ve güvenilir motorlu kurye hizmeti verilmektedir. Şehirler arası kargo gönderimlerinde de hem motosikletli kurye hem de arabalı kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm gönderiler uzman deneyimli ve yıllardır sektörde hizmet veren kuryeler tarafından taşınmaktadır.

Ataşehir motor kurye sistemi yenilikçi bir hizmet anlayışına sahiptir. Kolayca gönderi yapmak ve işlemleri hızlandırmak adına online kurye çağır sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede tüm Ataşehir moto kurye taleplerine en hızlı ve eksiksiz şekilde cevap verilmektedir.

Gönderilerin güvenli ve hızlı şekilde teslimatı bizim için en önemli konudur. Bu nedenle çalıştığımız tüm firmalar ve personeller özenle belirlenmektedir. Teslimatlar Anadolu yakası motorlu kurye hizmeti veren tecrübeli firmalar tarafından yapılmaktadır.

Gönderi talebi alındığında gelen talep en yakın ve müsait kuryeye iletilmektedir. Talebin alındığı andan itibaren teslimata kadar tüm işlemler temsilcilerimiz tarafından sürekli takip edilmektedir.

Kurye çağır sistemi ile sürprizlere yer yok!

Motor kurye hizmetleri İstanbul için hem ticarette hem de günlük işlerde önemli bir yere sahiptir. Bunun yanında ataşehir acil kurye hizmeti de kullanılarak daha hızlı bir iş akışı yürütmekteyiz. Şehrin yoğun, kalabalık ve bunaltıcı ortamında işlerin hızlıca tamamlanmasını büyük bir önem arz etmektedir.

Yoğun trafik nedeniyle araçla gidilmesi çok uzun süren yerlere kolayca ulaşılabilmektedir. Karşılaşılan pek çok aksaklığın ve gecikmenin de önüne geçilebilmektedir. Bu sayede işlerin yetişmemesinden kaynaklanan maddi ve ekonomik kayıplar da yaşanmamaktadır.

Moto kurye sistemi İstanbul’da geniş bir hizmet alanına sahiptir. Sektörde binlerce personel ve yüzlerce firma hizmet vermektedir. Bu nedenle yaşanan en büyük sorunlardan biri yakın ve müsait kuryeye ulaşmaktır. Bazen uygun firmaya erişmek için pek çok yere telefon etmek gerekmektedir.

Üstelik aynı işlem için farklı farklı da fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Online fiyat hesaplama sistemi tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Çıkış ve teslimat adreslerine göre mesafe ve fiyat otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Ayrıca gönderinin aciliyeti, büyüklüğü veya özelliklerine göre de hizmet özelleştirilebilmektedir. Oluşturulan talep temsilcilerimiz tarafından adresinize en yakın kurye iletilmektedir. Bu sayede tüm gönderimler en hızlı ve ekonomik şekilde tamamlanmaktadır.

Her ihtiyaca uygun farklı hizmet seçenekleri

Ataşehir moto kurye gönderinin özellikleri, ebatları ve teslimat süresine farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Böylece hem çok hızlı kurye teslimatı hem de en uygun fiyatlı kurye hizmeti sağlayabilmektedir. Gönderinin özel bir durumu yoksa en ekonomik Ataşehir motosikletli kurye hizmeti verilmektedir.

Genellikle tüm gönderilerin teslimatı aynı gün içinde, müsait bir saatte yapılmaktadır. Fakat bazı gönderilerin özel taşınması veya daha acil teslim edilmesi gerekmektedir. Bazı gönderiler için ise özel araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumlar için de farklı hizmet seçenekleri tercih edilmektedir.

Ataşehir ekspres kurye birkaç saat içerinde teslim edilmesi gereken gönderiler için uygundur. Ekspres gönderi paketleri birbirine yakın güzergahtaki paketler ile taşınmaktadır. Teslimatın hızlı yapılabilmesi için diğer gönderilere göre öncelikli teslim edilmektedir. Bu sayede bir veya birkaç saat içerisinde paket adresine ulaşmış olur.

Ataşehir Vip Kurye Hizmeti

Ataşehir Vip Kurye genellikle özel hizmet gerektiren ve dakikalar içerisinde teslim edilmesi gereken gönderiler içindir. Bu hizmetimizde gönderiye özel personel tahsis edilmektedir. Teslim alınan gönderi direk en kısa yoldan direk olarak adresine ulaştırılmaktadır.

Mesafeye göre değişse de genellikle tüm teslimatlar dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca hassas ve gıda gibi bozulması muhtemel ürünlerinde taşınması da bu şekilde yapılmaktadır. Böylece en üst seviyede gönderi güvenliği sağlanmaktadır.

Ataşehir Arabalı Kurye Hizmeti

Ataşehir arabalı kurye motosikletli kuryelerin taşıyamadığı ağır veya ebat olarak büyük gönderiler içindir. Ayrıca küçük de olsa zarar görme ihtimaline karşı bazı gönderiler de arabalı kurye ile taşınmaktadır. Arabalı kurye hizmetinde temsilcilerimiz gönderi hakkında detaylı bilgi almaktadır. Gönderi özellikleri, hava durumu ve diğer etkenlere göre araç tahsis edilmektedir. Aracın büyüklüğü, üstü açık veya kapalı olması bu özelliklere göre belirlenmektedir.

Ataşehir Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Ataşehir şehirler arası kurye farklı şehirlere yapılan gönderimler için uygundur. Gönderimler teslimat adresi ve gönderi özelliklerine göre motosiklet veya araba ile yapılmaktadır. Şehir dışı gönderimler de tıpkı şehir içi gönderimler gibi adrese teslim şeklindedir.

Ülke geneli hangi şehir olursa olsun gönderim yapılabilmektedir. Kocaeli, Sakarya, Yalova veya Bursa gibi yakın şehirlere aynı gün teslimat yapılmaktadır. Bununla birlikte uçak kurye hizmeti ile de ulusalar arası gönderim yapılabilmektedir. Şehir dışına yapılan gönderimlerde temsilcilerimiz müşterilerimiz ile irtibata geçerek işlemleri tamamlamaktadır.

Gönderi yapmak ve bilgi almak için

İnternet sitemiz üzerinden günün her saati Ataşehir moto kurye talebi oluşturulabilmektedir. Aynı şekilde sitemiz üzerinden fiyat hesaplamak ve bilgi almak mümkündür. Ayrıca talep oluşturmak ve bilgi almak için 0850 307 4 365 numaralı çağrı merkezimiz hizmet vermektedir. Çağrı merkezi 09:00-18:00 arasında hizmet vermektedir.

Soru, İstek Ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz