0 850 307 4 365 | S.S.S

Ana SayfaAnadolu Yakası Moto KuryeAdalar Moto Kurye

Adalar Moto Kurye

Adalar moto kurye

Adalar moto kurye hizmetlerimiz, İstanbul’un tüm bölgelerinde olduğu gibi Adalar’da da kesintisiz bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Gönderileriniz İstanbul geneli her noktaya Kurye365 farkı ile tam vaktinde teslim edilir. Aynı zamanda yakın şehirlere de Adalar bölgesinden teslimatlarınızı aynı gün gerçekleştirebilirsiniz. Adalar online kurye çağır sistemimiz ile talep oluşturmak ve gönderi durumunu takip etmek de oldukça kolayladır. Gelen kurye talepleri temsilcilerimiz tarafından en yakın kurye firmasına iletilmektedir. Böylelikle kurye aramak ile vakit kaybetmezsiniz.

Gönderilerinizin teslimatlarını yapmadan web sitemizden gönderim fiyatını kendiniz hesaplayabilir, gönderilerinizi an be an takip edebilirsiniz.

İstanbul Adalar bölgesinde ulaşım kaynaklı moto kurye bulmak her zaman mümkün olmamaktadır. Kurye 365’e kurye taleplerinizi iletmek  işlerinizi büyük ölçüde hızlandırmaktadır. Şehrin kalabalığında bir yerden bir yere ulaşmak oldukça zordur. Bu yüzden gerek ticaret hayatında gerekse rutin işlerde motosikletli kurye tercih yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Motosikletli kuryeler en yoğun zamanlarda dahi kolayca hareket edebilmektedir.

Gönderi özelliklerine göre farklı hizmet seçeneklerini deneyimleyin.

Tarafımıza iletilen tüm kurye talepleri özelliklerine göre farklı şekilde işleme alınmaktadır. Böylece hem ekonomik hem de sorunsuz bir şekilde talepler alınmakta ve işleme konulmaktadır. Gönderilerinizin Adalar bölgesinden İstanbul’un tüm noktalarına aynı gün teslim seçeneği ile ulaştırılırken, yakın şehirler için de bu seçenek için talepler alınmaktadır. Bunların yanı sıra motorlu kuryeler dışında araçlı kurye ile şehirler arası teslimatlar da sağlanabilmektedir. Farklı Adalar moto kurye hizmetlerimizden size en uygun olanı seçin !

Adalar Ekspres Kurye Hizmeti

Adalar ekspres kurye hizmeti teslimatlarının hızlı gerçekleştirilmesi gereken gönderi durumları için kullanılan bir moto kurye hizmettir. Paket veya evrak yakın güzergaha hizmet veren kuryeler tarafından teslim alınmaktadır. Ekspres gönderiler kurye çalışanları tarafından öncelik sıralamasına alınmakta ve tam vaktinde aciliyetine göre teslim edilmektedir. Acil kurye ile teslimatlar çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Adalar Vip Kurye Hizmeti

Adalar vip kurye hizmeti  çok acil, hassas veya özel gönderiler için ise  kullanılan özel bir moto kurye hizmetidir. Özel bir kurye hizmet modeli olan vip kurye personelleri başka bir adrese uğramadan tek bir gönderi için harekete geçmekte ve direk varış adresine gitmektedir.

Bu nedenle teslimat süresi en kısa olan hizmet türüdür. Bu yönüyle sık sık tercih edilmekte ve yoğun talep görmektedir. Vip Kurye talebinden itibaren teslimata kadar tüm işlemler genellikle dakikalar içinde tamamlanmaktadır.

Adalar Arabalı Kurye Hizmeti

Adalar arabalı kurye sistemi ise motosiklet ile taşınamayan büyük veya ağır gönderimler için kullanılmaktadır. Arabalı kurye planlamaları temsilcilerimizle birlikte yapılmaktadır. Aracın büyüklüğü, üstü açık veya kapalı olması teslimat adresi, hava durumu ve gönderiye göre belirlenmektedir. Daha sonra en uygun araç yönlendirilmekte ve teslimat sağlanmaktadır.

Adalar Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Adalar Şehirler arası kurye hizmeti ile hizmet bölgesi dışına veya farklı şehirlere gönderimler sağlayabilirsiniz. Bu kurye hizmetinde de teslimat adresi ve gönderinin özelliklerine göre ekibimiz tarafından araç belirlenmektedir. Motosikletle veya büyük araçlarla teslimatlar yapılabilmektedir. Türkiye geneli tüm illere ve İstanbul komşu illerine bu kurye hizmeti ile teslimatlarınızı ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Adalar uçak kurye hizmetiyle de uluslar arası adrese teslim gönderimler yapmanız oldukça kolaydır.

Adalar Acil kurye çağırmak için Online kurye çağır sistemi veya 0850 307 4 365 numaralı Adalar moto kurye çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Sistem üzerinden hafta sonu ve pazar günleri dahil 7/24 moto kurye çağırmak mümkündür. Yine çağrı merkezimiz aracılığı ile de mesai saatleri içerisinde talep oluşturulabilmektedir.

Soru, İstek Ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz